Ben Feride Yeni Bir Hayat ve Yeniden Evlenmek istiyorum.!

Yeni bir hayata başlamak isteyen bayanlar, yeniden evlenmek isteyen erkekler, yeniden evlenmek isteyen dul kadınlar, yeniden evlilik düşünen bayanlarla tanışma WhatsApp evlilik grupları ve ilanları ve cep telefon numaraları, yeniden evlenmek isteyen ikinci baharını yaşamak isteyen dul erkekler Facebook adresleri, yeniden evlilik düşünen bayanların Twitter TikTok Instagram adresleri ve hesapları gibi konularda 2022 ve 2023 yılında sitemizin bu bölümünden hizmet alabilirsiniz.

0
144
Bu İlan Temmuz 2, 2022 tarihinde Güncellendi

Selamlar ben afyon’dan Feride. Aslen izmirliyim ama şu anda Afyon’da yaşıyorum. 27 yaşında oldukça güzel ve bakımlı bir kadınım. Şu anda bir ilişkim yok kendime aklı başında bir sevgili ve erkek arkadaş arıyorum.

Benim gibi hayatın kıyısında kalmış olan bir ile yeni bir hayat kurmak, kafama reset atmak yenilenmek ve artık musmutlu bir kız olmak istiyorum. Herkesin kendisine göre bir hayat felsefesi ve hayatının ona göre bir akışı vardır. Kimi insanlar küçücük şeylerle mutlu olmayı bilirler. Ama bazı insanlarda elindekilerin kıymetini bilmez ve bir türlü mutlu olamazlar. İşte bundan beş altı ay öncesine kadar bende böyle bir insanım. bu zamana kadar bana çıkma teklif eden ya da benimle birlikte olmak isteyen hatta evlenmek isteyen bir sürü erkek arkadaşım oldu. ancak bana vaat ettikleri hiçbir şeyden keyif alamıyor ve kimseyle ciddi bir ilişki yaşamak istemiyordum. Sanırım artık bu konuları aştım diye düşünüyorum. Artık gerçek bir sevgili gerçek bir aşk ve kalbini dolduracak bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim derdim cebinizdeki paranız ya da bulunuz değil sevgili arkadaşlar. ben gönlüme taht kuracak birlikte zaman geçirebileceğim gecemi gündüzümü birlikte yaşayacağın bir erkek arıyorum. Anlayışlı kibar birini hayal edip burada sabırsızlıkla bekliyorum. Böyle arkadaşlık sitelerinde yapılan en büyük hata herkes iyi niyetli zannetmektir. Ben insanların iyi niyetine ve Güler yüzüne güvenmiyorum. bu nedenle aşağıdaki yorum bölümünden kendinizden bahsederKen lütfen uzun uzun kendinizi bana anlatın.

Ben içimdeki yalnızlığı hapsedemediğim için buradayım. İnanırmısınız geceleri uyurken bile artık saçma sapan rüyalar görmeye başladım. Yaşım gereği mi bilmiyorum ama yalnızlık canıma tak etti diyebilirim. Aslında yalnız kalacak bir kız değilim. Çok fazla talibim var ama ne yazık ki bir türlü Kafa dengim olan erkek arkadaşı bulamadım. Birbirimizin kalbini kırmadan yalan dolan söylemeden, dürüst ve güzel bir ilişkiye başlamayı temenni ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here