Bayan Arkadaşa Hediye Fikirleri ve Tavsiyeleri

Kız Arkadaşa Bayan Arkadaşa Sevgiliye Alınacak Hediye Tavsiyeleri

Kız arkadaşımıza bir hediye alacaksınız ama kafanız karışık değil mi? Anlıyorum.. kızlara hediye almak son derece zordur. Çünkü beğenmeye bilirler. Bir de beğenmezler ama bunu da belli etmezler. En kötüsü de bu da zaten..

Bu makalemde sizlere bayan arkadaşa hediye ne alınır, bayan arkadaşa hediyelik eşyalar, bayan arkadaşa hediye notları, bayan arkadaşa alınabilecek hediyeler, kız arkadaşa doğum günü hediyesi şeklindeki, kafanızı karıştıran ve allak bullak eden bütün sorularınızın cevaplarını tek tek vereceğim…

Bayan arkadaşa hediye ne alınır?

Kız arkadaşınıza hediye almak için artık öyle güller çiçekler ile uğraşmanıza gerek İnternet ortamında sevgilinize alabileceğiniz bir sürü hediye bulabilirsiniz. Mesela unisex tişörtler gibi..

Yani aynı model olan tişörtün hem bayan hem erkek versiyonu. Bu tişörtleri giyip yan yana geldiğimiz zaman çok tatlı bir çift olarak görürsünüz. Sadece bununla da kalmaz, insanlar tarafından dikkat çekersiniz ve kızlar bu gibi şeylere çok severler. Kız arkadaşımıza hediye alırken çok fazla kafanızı karıştırmadan ilk karar verdiğimiz hediyeyi almanız daha mantıklıdır.

Ya da kız arkadaşınıza bir hediye alacaksınız ve bunun çok daha etkileyici olmasını düşünüyorsunuz diyelim. O zaman hiç düşünmeden kitap alın. Yani kitap derken ikinizi anlatan bir kitap. Seni ve onu…

Düşünsenize sizin ilişkinizi nasıl başladığını,ilk nerede tanıştığını ve neler yaptığınızı anlatan bir kitap bastırıyoruz. Ve bunu kız arkadaşımıza hediye ediyoruz. O kız bu kitabı okuduğu zaman aklı başından çıkıp gidecektir. Doğal olarak alınacak en güzel hediyelerden birisidir.

Kız arkadaşa hediyelik eşyalar

İnsanlar kız arkadaşlarınla saçma sapan hediyelik eşyalar alıyor. Vallahi ben de bir türlü bunu anlayamıyorum. Mesela kız arkadaşına çerçevelenmiş bir tablo alan insan düşünün. Sizce de çok saçma değil mi?

Şahsen ben kız arkadaşıma hiçbir zaman böyle bir şey almam. Kız arkadaşa eşya alınmaz zaten. Kız arkadaşınıza yani bayan arkadaşınıza, hatırı sayılır aklında kalacak bir şey almamız lazım.Bizi anlatan ikimizi anlatan bir şey almamız lazım doğru mu? Mona Lisa tablosunu ne yapsın kız yahu?

Sevgiliye alınacak hediye tavsiyeleri

Sevgilinize hediye alırken çok fazla düşünmeyin. Onu neyin etkileyeceğini en iyi siz bilirsiniz. Örnek vereyim mesela. Kız arkadaşınız üniversite okuyorsa ona bir cübbe alın. Mezun olmadan önce Cübbeyi sizin sayenizde giysin. Kız arkadaşınız bir giyim mağazasında çalışıyorsa, tutup da ona bir pantolon ya da etek almayın.O zaten gün içerisinde elbise ve kıyafet görmekten artık kusma noktasına gelmiştir. Dolayısıyla alacağınız etek ya da pantolon onu etkilemez.

Bilmem anlatabildim mi? Çok fazla para harcamayın. Marka ürünlere göndermeyin. Çünkü hediye dediğimi sen manevi olur , maddi değil.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*