Bayan Arkadaş Evlilik İlanı Verenler

Evlenmek İsteyen Olgun, Türbanlı, Zengin, Dul Kadınların İlanları, 2020-2021 Ciddi İslami Evlilik Sitesi
Evlenmek İsteyen Olgun, Türbanlı, Zengin, Dul Kadınların İlanları, 2020-2021 Ciddi İslami Evlilik Sitesi

İstanbuldan Evlenmek İsteyen Dul Bayanım

Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum.28 yaşındayım. Daha önce bir kere evlendim. Çocuğum yok. Gerçekten çok erken yaşta dul kaldım diyebilirim. 20 yaşındayken evlilik gerçekleştirdim. 20 yaşlarının başındayken hayat gerçekten tozpembe gözüküyor. Bir heyecanla evliliğe karar vermiştim. Aslında pişman olacağımı herkes söylemişti ki bunu ailem de dahil. Aslında ben de biraz da olsa farkındaydım. Ancak sonuçta ucunda ölüm yok diye düşündüm.

Yaşadığım hiçbir şey için pişman olan bir insan değilim. Çünkü iyi ya da kötü her şey bir deneyim, bir tecrübe sahibi yapıyor benim. Başından evlilik geçmesi de tabii ki erkekler konusunda tecrübe sahibi olmama vesile oldu. Bu nedenle her zaman bardağın dolu tarafından, olaylara iyi tarafından bakmayı seviyorum. Oldukça pozitif bir kadınım. Kesinlikle negatifleye hayatım boyunca yer vermedim ve vermeyi de düşünmüyorum.

Tekrardan evlenmek istiyorum açık konuşmak gerekirse. Şu anda daha mantıklı düşündüğümü, daha mantıklı hareket ettiğimi biliyorum. Bu nedenle karşımdaki insan konusunda da yanılmam diye umuyorum. 30-38 yaşları arasında olgun, dürüst ve güvenilir beyefendilerden mesaj bekliyorum.

Ciddi Evlilik İlanları 2023 Yeni Güncel

Ciddi Ve İslami evlilik siteleri, evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü bayanlar, koca arayan olgun dul bayanlar, eş arayan zengin ve yaşlı kadınlar, evlenmek isteyen bayanların ilanları gibi farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapma hakkına sahipsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir. Bu da demek oluyor ki gerek evlenmek isteyenler gerekse yalnızca flört edebilecekleri, sevgili olabilecekleri kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayanlar, her türlüsünü bu site içerisinde bulabiliyorsunuz.

Bu konu gerçekten çok önemli arkadaşlar. Çünkü bir sitede ne kadar çok çeşitlilik söz konusuysa ki burada insan çeşitliliğinden bahsediyorum kendinize uygun, kriterlerinize ve hayallerinize uygun olan kişiyi bulma olasılığınız da o kadar çok, doğru orantılı olarak artacaktır. Bu yüzden ne kadar kalabalık arkadaşlık ve evlilik sitelerinde arama yaparsanız şansınızı da doğru orantılı olarak artırmış olursunuz. Bu konuda da sitemiz sizler için gerçekten uygundur arkadaşlar. Türkiye’nin bütün illerinden ve neredeyse bütün ilçelerinden ilan alan bir siteyiz.

Gerek kalitemiz ile gerek güvenilirliğimiz ile çok fazla insana ulaşmış bulunuyoruz. Her geçen gün de büyüyen bir aileye sahibiz. Bu sayede zaten insanlar bizlere karşı oldukça samimi, güvenilir yaklaşıyorlar. Bu devirde arkadaşlık ve evlilik sitelerine güven kalmamış gerçekten. İnsanlar farklı arkadaşlık sitelerinde üyelik satın alarak hiçbir kadınla konuşamadıklarına dair sürekli olarak isyan mesajları atıyorlar bizlere. Ancak bizler tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz bir siteyiz. Bu da tabii ki insanların bizlere biraz daha fazla güvenmesine vesile oluyor.

Erkek Evlilik İlanları 2023

Sitemizin İçerisinde erkek evlilik ilanları, evlenmek isteyen erkekler, eş arayan dul erkekler, sevgili arayan dul beyler gibi aramalar yapan kadınlar da bulunuyor tabii ki. Bu kadın arkadaşlarımız da sitemizin ana sayfasında tabii ki erkeklerin ilanlarına ulaşabilirler. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki kadın arkadaşlarımız genellikle Sitemize ilan göndermeyi, erkek arkadaşlarımız ise genellikle ilan sahiplerine mesaj atmaya ya da yorumlar üzerinde kendilerini tanıtmayı tercih ediyorlar.

Bu nedenle evlenmek isteyen erkek arkadaş arayan kadın arkadaşlarımızdan sitemizin ilan sayfalarında yorumlara bakabilir, kendilerini tanıtan erkeklerle rahat, hızlı bir şekilde sohbet edebilir. Böylelikle sitemiz içerisinde tanışma fırsatına sahip olursunuz. Sonrasında eğer iyi anlaştığımızı düşünürseniz, birbirinize karşı elektrik aldığınıza inanıyorsanız o zaman birbirinizle gerek cep telefon numaralarınızı gerek WhatsApp numaralarınızı gerekse sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilirsiniz. Sonuçta ömür boyu bu site içerisinde mesajlaşacaksınız diye bir kural yok.

Karşınızdaki kişiyle anlık olarak, canlı, görüntülü ve kameralı olarak sohbet etmek için yapmanız gereken şey tabii ki de ilişkileriniz bir adım daha öteye taşıyarak birbirinizden cep telefon ya da sosyal medya hesaplarını almak olacaktır. Özellikle de evlilik düşünüyorsanız zaten bunları kesinlikle yapmalısınız. Çünkü karşınızdaki insanı iyi bir şekilde tanımak için onunla bol bol konuşmalı, sohbet etmeli ve gerekirse yüzyüze bolca vakit geçirmelisiniz. Böylelikle evleneceğiniz insandan emin olma şansına sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Evlilik İlanları 2023 

Özellikle evlenmek istiyorsanız, evlenebileceğiniz kadınlarla ya da erkeklerle tanışmak istiyorsanız bazı şeylere çok dikkat etmeniz gerekiyor arkadaşlar. Evlilik dışarıdan bakıldığı zaman gerçekten çok kolay, basit bir şey olarak geliyor insanlara. Bu nedenle de bilinçsiz bir şekilde evlilik kararı alıp, bilinçsiz bir şekilde evlilik gerçekleştiriyor insanlar. Bunun sonucunda da tabii ki pişman oluyorlar. Sizler kesinlikle pişman olmamak için seçimlerinizi doğru yapmalısınız.

Doğru insanla sevgili olursanız ya da doğru bir insanla evlilik gerçekleştirirseniz emin olun ki sizden daha mutlusu olmaz arkadaşlar. Çünkü doğru insanı bulmak, size uyum sağlayan, size değer veren, sizi seven insanı bulmak demektir. Bunun sonucunda da tabii ki beraber çok güzel zaman geçirirsiniz, birlikte çok güzel işler başarırsınız ve huzurlu, mutlu bir ilişkiye, evliliğe sahip olursunuz. Sonuçta hepimiz için huzur ve mutluluk gerçekten çok önemli bir konu. Huzurlu olmadıktan sonra ya da mutlu olmadıktan sonra evlenmeninzin, aile kurmanızın, yuva kurmanızın ya da sevgili bulmanızın hiçbir anlamı ve önemi kalmıyor.

Bu nedenle sizi huzursuz eden insanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Peki gelelim karşınızdaki kişinin sizin için doğru olup olmadığını nasıl anlayacağımıza. Öncelikle karşınızdaki insana ne kadar çok zaman geçirirseniz, ne kadar çok sohbet ederseniz emin olun ki kendisinden emin olma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. Çünkü biliyorsunuz ki insanlar ilk tanıştıkları zaman kendilerini biraz daha nazik, biraz daha olduğundan farklı göstermeyi severler. Aslında hepimiz ister istemez bunu yapıyoruz. Bu nedenle de karşılıklı olarak birbirimize zaman geçirdiğimiz zaman ve birbirimize alıştığımız zaman gerçek karakterimizi, gerçek yüzünüzü ortaya çıkartıyoruz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*