Bayan Arkadaş Ekleme Sayfası

Sevgili Arıyorum Genç Bayanım

Merhaba. 28 yaşındayım bursada yaşıyorum. Pazarlama işiyle uğraşıyorum. İsmim büşram. Her hafta farklı bir şehirde yemeğe çıkıyorum. Bu nedenle şehir gerçekten benim için farketmiyor.1.67 boyunda 58 kg bir kadınım. Gerçekten akıllıyım ve kariyer sahibiyim. Gerçekten ben de artık kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum burcu hanım. Gerçekten beni anlayacak, beni sevecek birini arıyorum. Erkek arkadaş seçimleri konusunda gerçekten çok ciddi problemler yaşadım.

Öyle saçma insanlarla sevgili oldum ki üç senedir kimseyle sevgili olmadım düşünün o kadar tiksindim ve sogudum. Bu durum beni gerçekten üzüyor. Çünkü ben de bir çok arkadaşım gibi düzgün bir ilişkiye sahip olmak, düzgün bir hayata sahip olmak istiyorum. Bunun içinde artık son çarem arkadaşlık sitelerine bakmak oldu. İçlerinde en çok güvenilir görünen sizin siteniz oldu. Bu nedenle de sizin sitenize ilan göndermek istiyorum. Gerekirse Facebook, Twitter adreslerini de verebilirim.

Cep telefon numaramı vermenin şu an için düşünmüyorum. Çünkü sonrasında çok fazla rahatsız edilirim diye düşünüyorum. Ben 30-38 yaşları arasında olgun, daha önce evlenmemiş ya da çocuksuz dul bir erkeği tercih ediyorum. Gerçekten kendime düzgün bir sevgili arıyorum ve buna hazır hissediyorum. Ben her konuda erkeğime, sevgilime yetebilecek bir kadınım. Bu konusa kimsenin şüphesi olmasın.

Bayan Sohbet Arkadaşlık ve Evlilik Sevgili Siteleri Ücretsiz

Bedava arkadaşlık sitesi, ücretsiz bayanların, kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, resimli fotoğraflı kadın ilanları, evlenmiş boşanmış dul bayanlar ekleme, bayan arkadaş nasıl eklerim gibi bir çok aramayı sitemiz içerisinde yapılıyor sevgili arkadaşlar. Sizlerde eğer bu tarz aramalara sahipseniz yapmanız gereken tek şey sitemizde her zaman geçirmek ve kendinize uygun birini bulmak olacaktır. Biliyorum ki hepiniz bir an önce yalnızlığınıza bir son vermek ve kendinize uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak istiyorsunuz. Ancak bu tarz konularda çok fazla acele etmeniz sizin açınızdan iyi olmayacaktır.

Öncelikle kadınlar aceleci davranan erkeklerden kesinlikle hoşlanmazlar. Kadınlar, erkeklere nazaran biraz daha sabırlı oluyorlar. Bu nedenle sizlerde bunu bilerek hareket ederseniz eminimki daha rahat bir şekilde kendinize uygun birini bulursunuz. Şunu da unutmayın ki birbirinize karşı ne kadar sabırlı olursanız, ilişkinizi, arkadaşlığınızı ne kadar çok ağırdan alırsanız birbirinizi tanıma olasılığınız da o kadar çok artırmış olursunuz. İlişkilerin en çok bitme sebeplerinden birisi de insanların birbirlerini tanıyamamasından kaynaklanıyor.

Bunun sebebi de ilişkiler konusunda insanların aceleci davranmaları. Siz acele ettiğiniz zaman karşınızdaki insanı tam olarak tanıyamıyorsunuz. Çünkü insanlar ilk tanıştıkları zaman sizlere kendilerini olduklarından farklı gösteriyorlar. Bu tabii ki insanların bir kusuru değil arkadaşlar. Hepimiz ilk tanıştığımız insanlara karşı daha nazik, daha kibar olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de aslında gerçek karakterimizi gizlemiş oluyoruz. Ancak ilişkilerin ilerleyen dönemlerinde gerçek karakterler ortaya çıktığı zaman gerçekten çok büyük problemler yaşanıyor. Böyle olmaması için sizler ilişkilerinizi yavaştan, ağırdan almanız gerekiyor.

Dul Bayan Sohbet Arkadaşlık Evlilik Sevgili Olma Sayfaları

Dul bayan arıyorum, erkek arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü evlenmiş boşanmış kadınlar, dost arayan zengin dul bayanlar gibi farklı kategorilerde bulunuyor arkadaşlar. Bazı insanlar özellikle dul kadınlardan hoşlanıyorlar. Bunun sebebini sorduğumuzda ise gerçekten çok mantıklı şekilde açıklama yapıyorlar. Biliyorsunuz ki çoğu bayan arkadaşlarımız geçmişte evlilik geçirmiş oluyorlar. Bu nedenle de erkekler konusunda tecrübeye sahip oluyorlar. Bunun sonucunda yeni başladıkları ilişkiye ya da hayatlarını aldıkları yeni erkeklere karşı daha tecrübeli oluyorlar.

Hayat aslında tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden ibarettir. Herhangi bir konu hakkında ne kadar çok tecrübeye sahipsek okulu hakkında daha profesyonel ve daha iyi bir şekilde hareket edebiliyoruz. Bu durum ilişkiler konusunda da geçerlidir tabii ki. Geçmişte ne kadar çok fazla ilişkiniz olduysa yeni başladığınız ilişkilerinizde hata yapma olasılığınız da o kadar çok azalır. İnsanlar bu şekilde zaten daha düzgün ilişkilere sahip olabiliyorlar. Geçmişte yaptığımız hataları tekrardan yapmamaya özen gösterdiğimiz zaman emin ol ki her şey daha güzel oluyor.

Eminim ki evlenmiş boşanmış dul bayanlarla sohbet etmek sizlerede iyi gelecektir. Sitemize boşandıktan sonra yalnızlık çeken, artık yalnızlığını bitirmek isteyen çok fazla sayıda kadın bulunuyor. Bu kadın arkadaşlarımızın her biri ile sizlerde istediğiniz gibi sohbet edebilir, arkadaş olabilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten bu konuda herhangi bir sınır ve kriter bulunmuyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı kriterleri ve istekleri oluyor. Burada önemli olan şey siz gerçekten ne tarz bir kadınla sevgili olmak istiyorsunuz arkadaş arıyorsunuz. Bu soruların cevabını verdikten sonra işiniz bu site içerisinde çok kolay arkadaşlar.

Kız Arkadaş Eklemek İstiyorum

Umarım gerçekten hayal ettiğiniz ile çalışabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü ancak o zaman tam olarak mutluluk yaşarsınız. Bizler gerçekten çift yaratılmış varlıklarız arkadaşlar. Ömrümüz ve hayatımız boyunca da hep diğer yerimizi aramakla geçiyor ömrümüz. Doğru insanı, ruh eşinizi bulduğumuz zaman hayat çok daha farklı şekilde ilerlemeye başlıyor. Sizde biliyorsunuz ki yalnızlık uzun sürdüğü zaman gerçekten biz insanları bunalma, depresyona bile sürüklüyor. Bu nedenle de insanlar sürekli olarak kendilerini duygusal olarak tamamlayacak manevi anlamda kendilerini iyi hissettirecek kadınlarla ya da erkeklerle olmak istiyorlar.

Buna tabii ki de hepimizin ihtiyacı var. İşte günümüz teknolojisi sayesinde de bu ihtiyaçlarınızı internet üzerinden çok kısa sürede karşılayabiliyorsunuz. 20-25 yaş aralığında türbanlı, erkek arkadaş arayan kızlar, 30-35 yaş aralığında olgun kadınlar, 40-45 yaş aralığında dul, dost arayan, sevgili arayan bayanlar, 50-65 yaş aralığında erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi çok farklı yaş kategorilerimiz bulunuyor. Burada önemli olan şey kendinize uygun yaş grubunu seçmek olacaktır. Sitemizde her yaş grubundan insan bulabiliyorsunuz. Burada önemli olan şey sizin yaşınız ve ne tarz bir kadın arkadaş istediğiniz, aradığınızdır.

Eski zamanlarda kendine uygun birini bulmak gerçekten çok zormuş. Ancak günümüzde öyle bir olay söz konusu değil. İnsanlar kolay şekilde, tamamen ücretsiz şekilde istedikleri tarzdaki birini bulabiliyorlar. Ücretsiz demiş kendi sitemizin tamamen ücretsiz, Üyeliksiz olduğunu sizlere belirtmek istiyorum arkadaşlar. Sitemizde hiçbir şey için ödeme yapmazsınız gerçekten bayan arkadaş arayan, erkek arkadaş arayan bir son vermek isteyen düzgün, dürüst herkesin sitemizin içerisinde yeri vardır. Sizlerde umuyorum ki kısa zaman içerisinde aradığınız hayat arkadaşını bulursunuz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*