Bayan Arkadaş Arıyorum Dul

Ankarada Dul Bayanım Dost Arıyorum

Merhaba. Ben çocuksuz dul bir kadınım. Yalnız başıma yaşıyorum. Ankara’da güzel bir kariyerim var. Artık düzgün, dürüst ve güvenilir bir erkek arkadaş istiyorum. Yaklaşık altı sene önce boşandım. Altı senedir inanın ki hayatıma hiçbir erkeği almadım. Çünkü başımdan çok kötü bir evlilik geçti. Defalarca aldatıldım hem psikolojik hem ekonomik şiddet gördüm. Eski eşim çalışmama izin vermiyordu. Bunun yanı sıra tabii ki de bana para vermek konusunda da oldukça cimri davranıyordu.

Ben gerçekten bakımına çok düşkün, süslü püslü bir kadınım. Ekonomik olarak şiddete uğradığım zaman da tabii ki inanılmaz derecede bakımsızlaştım. Bu durumda psikolojimi çok olumsuz yönde etkiledi. Boşanma davam tam olarak iki sene sürdü. Bu iki senelik boşanma süreci de benim için yıpratıcı sürdü. Ancak sonunda kurtuldum.6 yıldır bekar bir kadın olarak hayatıma devam ediyorum. Ben yalnız bir kadınım. Ne ailem ne eşim ne dostum ne de akrabalarım var. Zaten akrabalar hep başa beladır.

Yalnız olmak her zaman bana daha avantajlı, daha güzel ve daha rahat geldi. Bu nedenle hayatımda kimse istemedim. Aşk alırsam da kendi başıma para kazanırsam da kendi başıma mantığıyla ilerledim et. Sonra da tabii ki etrafımda beni sürükleyen, beni olumsuz yönde etkileyen kimse olmadığı için her zaman yükseldim ve şu anda çok başarılı bir iş hayatına, kariyer hayatına ve başarılı bir hayata sahibim. Ancak burada tek eksiğim gerçekten beni anlayacak ve değer verecek bir erkek arkadaş. Tekrardan evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Yalnızca dost olabileceğim bir erkek arıyorum..

Ben 34 yaşındayım. Erkekler konusunda pek fazla kritere sahip değilim açık konuşmak gerekirse. Bu arada alkol ve sigara kullanıyorum. Ancak tabii ki ortamına göre kullanıyorum diyebilirim. Karşındaki erkekte alkol ve sigara kullanımı olursa benim için daha iyi olur daha iyi, daha güzel vakit geçiririz diye düşünüyorum. Bunlar haricinde 35-45 yaş aralığı benim için uygundur.

Dullar Sitesi Bedava

Dul sevgili arıyorum, olgun dul bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, evlenmek isteyen, koca arayan, sevgili arayan dullarla tanışma sitesi, koca arayan eş arayan İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı, tesettürlü dul kadınlar başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde sitemizde arama yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site oldukça geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor arkadaşlar.

Tamamen ücretsiz olarak, hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesiz. Bu site içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi arama gerçekleştirebilir, hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz. Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu konuda ne kadar acele ederseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Ancak acele etmek derken beni kesinlikle yanlış anlamayın. Ne çok fazla karşınızdaki bayanı sıkıştırın ne de çok fazla rahat bırakın. Sonuçta kadınlar aceleci erkeklerden pek hoşlanmazlar. Burada önemli olan şey sakin bir şekilde sürekli olarak arama yapmak olacaktır.

Sitemize her gün Türkiye’nin bütün bölgelerinden giriş yapılıyor ve ilanlar gönderiliyor. Bu sayede sizlerde Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun sitemizin içerisinde kendinize uygun bir bayan arkadaş ilanını bulacaksınızdır. Sitemizde hiçbir şekilde sahte, gerçek dışı bir ilan ya da gerçek olmayan bir bayan fotoğrafı bulamazsınız arkadaşlar. Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın resim göndermeleri zorunludur. Bu resimlerin de kendilerine ait olduklarını kanıtlamak zorundalar. Bu nedenle içiniz rahat edebilir. Bizler kesinlikle diğer sahte arkadaşlık ve evlilik siteleri gibi değiliz.

Dul Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Evlilik Arkadaş Olma Grubu ve Numaraları

Erkekler bayanlardan cep telefon ve WhatsApp numaralarını almak konusunda biraz fazla aceleci davranıyorlar. Ancak kadın arkadaşlarımız bu konuda daha sakin, daha sabırla ilerliyorlar. Kadın arkadaşlarımız tanımadıkları insanlara cep telefon numaralarını vermek konusunda pek fazla istekli değiller. Bu nedenle öncelikle sitemiz içerisinde kendilerine yazan erkeklerle tanışmak, sohbet etmek sonrasında iyi anlaşırlarsa cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşmak istiyorlar.

Geçmişte bu konu ile alakalı olarak çok fazla sıkıntı, problem yaşadık. Eskiden sitemizde isteyen herkes cep telefon ya da WhatsApp numaralarını paylaşabiliyoruz. Ancak sonrasında fark ettik ki daha doğrusu gelen şikayetler üzerine fark ettik ki insanlar bizlerin bu iyi niyetini suistimal ediyorlar. Kadın arkadaşlarımız sürekli olarak telefonlarının çaldığını, görüşmek istemedikleri erkeklerin bile onları sürekli olarak rahatsız ettiklerini anlattılar bizlere. Bunun sonucunda biz de sitemizdeki bütün telefon numaralarını kaldırdık.

Sitemiz gerçekten kaliteli ve güvenilir bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir arkadaşlar. Bu nedenle sitemizde kimsenin kimseyi rahatsız etmesine, kimsenin sitemize girdiğine pişman olmasını istemiyoruz. Bu sebeple de Sizlerden gelen şikayetlere ve önerilere oldukça önem gösteriyoruz. Bu öneriler sayesinde, bu şikayetler sayesinde sitemizi şekillendiriyoruz. Bunun sonucunda da insanlar sitemizden daha da memnun kalıyorlar. Bu yüzden zaten her geçen gün sitemize gelen ilan sayısında, sitemize giriş yapanların sayısında inanılmaz derecede bir artış oluyor. Buda kaliteli ve güvenilir bir site olduğunuzun göstergesidir.

Dul Bayanlarla Bedava Sohbet ve Tanışma Siteleri

Sitemizde Cep telefon numarası yayınlama olayını kaldırdıktan sonra tabii ki sizlerin ilan gönderenlerle ya da arayış içerisinde olanlarla nasıl tanışacaksınızla alakalı yeni bir olay gerçekleştirdik arkadaşlar. Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın sitemiz içerisinden mesaj atma fırsatını artık sahipsiniz. Tamamen ücretsiz olarak bu ilan sahibine mesaj gönder butonunu kullanabilirsiniz. Çünkü gerçekten sitemizin belirli bir amacı var ve bu amaca ulaşmak için, insanları bu amaca ulaştırabilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Sitemiz içerisinde kadın arkadaşlarımız ile mesajlaştıktan sonra, konuştuktan, sohbet ettikten sonra cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alma olayını çok daha kolay bir hale geliyor arkadaşlar. Çünkü kadınlar ilk başta tanıştıkları zaman cep telefon numaralarını paylaşmıyorlar. Ancak sohbetimiz ilerledikçe, sizin hakkınızda biraz olsun bir fikre sahip oldukları zaman cep telefon numaralarını çok rahat bir şekilde paylaşa biliyorlar. Biz de bu durum için herkesin kullanabileceği bir mesajlaşma bölümü oluşturduk. Ancak şunu da unutmayın ki bu mesajlaşma butonunu herkes kullanabiliyor arkadaşlar.

Yani bu da demek oluyor ki sadece siz değil Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımıza bir çok erkek mesaj atabiliyor. Bu sebeple de kadın arkadaşlarımızı etkilemek konusunda biraz çaba harcamanız gerekiyor. Sonuçta o kadar erkek arasından sizi seçmeleri için, sizden hoşlanmaları için ya da cep telefon, WhatsApp iletişim numaralarını sizlerle paylaşmaları için kendilerine bir sebep sunmanız gerekiyor arkadaşlar. Eğer kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız zaten bu konuda işiniz oldukça kolay diyebilirim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*