Bayan Arkadaş Ara Bul

Eğlenecek Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim nazlı. Ben de artık kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum açık konuşmak gerekirse. Etrafındaki herkesin sevgilisi var. Bu nedenle ben de artık kendime bir sevgili bulmaya hazır hissediyorum açık konuşmak gerekirse. Daha öncesinde açıkçası erkeklere karşı pek sıcakkanlı değilim. Çünkü ilişkiler her zaman çıkar üzerine kurulu. Özellikle günümüzde bunun çok fazla örneğini görüyoruz. Etrafındaki insanlara baktığım zaman bekarlar hep mutlu ilişkisi olanlar ise mutsuz ve huzursuzlar.

Bu nedenle ben de uzun bir süre gerçekten insanlardan kendimi inanılmaz derecede uzaklaştırdım diyebilirim. Tamamen hayatımı yaşamaya, gezmeyi, güzel zaman geçirmeye zamanımı ve paramı harcadım. Bundan da hiç pişman değilim. Şu anda 29 yaşındayım. Aslında önümde daha çok uzun zaman var. Bu uzun zamanımı da bekar olarak geçirmek çok tatlı geliyor. Ama yinede insan kalıcı, sabit bir erkek arkadaş arıyor. Kesinlikle benim canımı sıkmayacak, beni mutsuz ve huzursuz etmeyecek bir erkek arıyorum. Tabii ki bu durum karşılıklı.Tamamen hayatımı yaşamaya, gezmeyi, güzel zaman geçirmeye zamanımı ve paramı harcadım. Bundan da hiç pişman değilim. Şu anda 29 yaşındayım. Aslında önümde daha çok uzun zaman var. Bu uzun zamanımı da bekar olarak geçirmek çok tatlı geliyor. Ama yinede insan kalıcı, sabit bir erkek arkadaş arıyor. Kesinlikle benim canımı sıkmayacak, beni mutsuz ve huzursuz etmeyecek bir erkek arıyorum. Tabii ki bu durum karşılıklı.

Yani ben de karşındaki erkeğin canını sıkmayacağım, onu huzursuz etmeyeceğim. Ben zaten huzurlu, mutlu, sempatik ve güvenilir bir insanım aslında. Ancak şimdiye kadar tabii ki de erkek arkadaşım oldu. Maalesef ki bir türlü kendime uygun, iyi anlaşabileceğimi birine denk gelemedim. Sürekli olarak aramızda uyumsuzluklar oldu. Biliyorsunuz ki ilişkilerde uyumsuzluk, kafa uyumu olayları gerçekten çok önemli. Ben gezmeyi ve anı yaşamayı çok severken karşımdaki insanlar genellikle gelecek odaklı, daha sakin yapılara sahiplerdi.

Bu sebeple de uyum sağlayamıyorduk. Ben gerçekten gelecek odaklı yaşamayı hiç sevmiyorum. Sonuçta bu dünyada ne kadar Yaşayacağımız hiç belli değil. Bu nedenle günümüzü güzel geçirmek, anı yaşamak gibi fırsatımız varken kesinlikle bundan beş sene sonrası için kendimi germek, strese sokmak kesinlikle istemiyorum. Ben kısacası böyle bir insanım. Özgürlüğüne oldukça düşkünüm. Zaten bu yüzden ailemle bir türlü uyum sağlayamadım. Bu yüzden de 19 yaşındayken evden çıktım. Ben kısacası böyle bir insanım. Özgürlüğüne oldukça düşkünüm. Zaten bu yüzden ailemle bir türlü uyum sağlayamadım. Bu yüzden de 19 yaşındayken evden çıktım.Ben kısacası böyle bir insanım. Özgürlüğüne oldukça düşkünüm. Zaten bu yüzden ailemle bir türlü uyum sağlayamadım. Bu yüzden de 19 yaşındayken evden çıktım.

Ben kendi kararlarını kendi vermeyi seven, mantıklı, özgür ruhlu bir kadınım. Beni bu şekilde kabul edecek ve bu şekilde sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Baştan belirteyim niyetim kesinlikle evlilik değil. Bir insana evlenecek kadar güvenebileceğim hiç zannetmiyorum. Ancak tabii ki ilerleyen zamanlarda aynı evde yaşayabiliriz. Ben şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Ancak mesleğim gereği sürekli olarak şehirlerarası seyahat ediyorum. Bu nedenle hangi şehirde olduğunuzun hiçbir önemi yok. Yeterki güzel zaman geçirelim ve birbirimize uyum sağlayanım.

Sevgili Bulma Sayfaları Ücretsiz

Ücretsiz kız arkadaş bulma sayfaları, sevgili arama ve bulma, dul bayan arkadaş arıyorum, zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma sayfaları, ücretsiz kızlarla, türbanlı eş arayan, koca arayan kadınlarla sohbet odaları gibi kategorilerimizin içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site tamamen ücretsiz, üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Hem evlilik sitesi hem de arkadaşlık sitesi olarak hizmet veriyoruz.

Sizlerde eğer güvenilir, kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Sitemizde kurduğumuzdan bu yana oldukça fazla sayıda insanın tanışmasına, evlenmesine veya sevgili olmasına vesile olduk arkadaşlar. Bu durum gerçekten bizleri de Çok mutlu ediyor. Çünkü sitemiz sayesinde kavuşan çiftlerimiz oldukça bizlerde amacımıza ulaşmış oluyoruz. Biz istiyoruz ki Türkiye genelinde yalnızlık çeken, evlenmek için eş arayan ya da sevgili arayan kimse yalnız kalmasın. İşte bizim bu siteyi açmamızdaki amaç da buydu. Ve amacımıza da ulaşıyoruz.

Bayan Arkadaş Bulmak İçin İlan Verme

Sitemiz Herkes için ücretsizdir arkadaşlar. Sitemize ilan göndermek isteyen bayan arkadaşlarımız da ücretsiz olarak ilan verebilirler. Yorum yapmak isteyen ya da bayan arkadaşlarımız ile tanışmak isteyen erkeklerde tamamen bedava olarak ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj atabilirler. Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın etkilemeniz gerekiyor. Biliyorsunuz ki bayan arkadaşlarımıza mesaj atan, tekliflerde bulunan çok fazla sayıda erkek bulunuyor. Sizi tercih etmeleri için onlara bir sebep vermeniz gerekiyor. Sonuçta o kadar erkek arasından neden size geri dönüş yapsınlar ki?

Eğer ki kadınların dilinden biraz olsun anlıyorsanız işiniz çok kolay. Çünkü kadınlar kendilerini etkileyen, kendilerini anlayan ve dinleyen erkeklerden hoşlanırlar. Eğer bir kadının kalbine ve duygularına hitap ediyorsanız gerçekten şansınız bu sitede çok açık. Çünkü bu siteye giren bayan arkadaşlarımız da yalnızlıktan bunalmış, bir an önce kendilerine uygun bir sevgili bulma çabası içerisinde oluyorlar. Sizde bu avantajı güzel bir şekilde değerlendirirseniz hayatınızın aşkına, güzel bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi bu olay tamamen sizin elinizde arkadaşlar. Biz kimseyi zorla sevgili yapamayız ya da zorla evlendiremeyiz. Karşınızdaki bayanları etkilemek ve ikna etmek tamamen sizin elinizde.

Sohbet Edecek Dul Bayan Arama Ve Bulma

Sitemiz tabii ki sadece bekar, genç kızlarımız için açılmış bir site değildir. Aynı zamanda olgun, orta yaşlı evlenmiş boşanmış kadın arkadaşlarımız da sitemizin içerisinde aramalarını gerçekleştiriyorlar. 20-25 yaş aralığındaki bayanlardan tutunda 50-55 yaş, 60-65 yaş aralığında zengin ve yaşlı kadınlara kadar her türlü kategoride sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilir ve kendinize uygun, hayal ettiğiniz kriterlere sahip olan kadın arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz. Gerçekten sitemizin ana sayfasında kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayanlara mesaj atabilirsiniz.

Ayrıca yaşınz kaç olursa olsun hiçbir şekilde merak etmeyin arkadaşlar. Biliyorsunuz ki herkesin doğru zamanı birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle eğer siz hala kendiniz için doğru olan insanı bulamadıysanız emin olun ki onda bir hayır vardır. hepimiz aslında ne için çabalarsak çabalayalım Kısmetimizde, kaderimizde olan şeyleri yaşıyoruz. Bunun önüne hiçbir şey geçemez. Bu nedenle sizlerde hiçbir şey için acele etmeyin arkadaşlar. Elbetteki çabalamanızı hiçbir zaman bırakmayın ancak aceleye de getirmeyin. Emin olun ki elbet bir gün size uygun olan kişiyi de elbet bir yerde bulacaksınız.

Arama:

    https://seslimp3 com/et/ucretsiz-turbanli-sevgili-bul
Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*