Bartın Dul Bayanlar

Boşanma sayıları ne kadar çok artarsa dul bayan ve dul erkeklerin sayısı da o kadar çok artar diyebiliriz. Tabii ki dul kalmak dünyanın sonu değildir. Eskiden boşanma olayları gerçekten kötü bir şekilde karşılanırken artık günümüzde bu durum kırılmıştır. Ki bize sorarsanız böyle de olması gerekiyor. Çünkü insanlar mutsuz oldukları evlilikleri ya da mutsuz oldukları ilişkileri devam etmek zorunda bırakılmamalılar. Sonuçta ne zaman öleceğimizin bir garantisi yok. Ve üç günlük dünya diye boşuna dememişler.

Bu yüzden bu kısacık sürede hepimiz mutlu olmanın peşindeyiz. Ve bizi mutsuz eden her şeyden uzak durmamız gerekiyor. Eğer bir ilişki içerisinde iken ve mutsuzsanız, karşınızdaki insanla oturup iki medeni insan gibi konuşmamız gerekiyor. Sonuçta insanlar konuşa konuşa anlaşırlar diye boşuna dememişler. Karşılıklı olarak konuştuktan ve anlayışlı olduktan sonra aşılamayacak hiçbir problem olmaz. İnsanların günümüzde yapmış oldukları en büyük hatalardan biri de konuşmamak. Sürekli olarak insanlar birbirleriyle kavga etme ya da trip atma olayına girişıyorlar. Ancak halbuki konuşsalar kesinlikle ortada hiçbir sorun ya da sıkıntı kalmayacak.

Bartın Dul Bayanlar Whatsapp evlilik Grup ve Tel Numaraları

Sitemize giren herkes kendine bir hayat arkadaşı, eşi arıyor diyebiliriz. Bu yüzden de bu tarz insanlarla konuştuğun zaman eğer gerçekten iyi anlaşırsanız karşılıklı olarak birbirinize cep telefon ya da WhatsApp numarasını verebilirsiniz. Ancak ilk etapta hiç kimse direkt olarak telefon numarasını yayınlamak istemiyor. Çünkü kadınlar erkeklere pek güvenmiyorlar diyebiliriz. İşte tam da bu sebepten dolayı öncelikle karşınızdaki insanın güvenini kazanmalısınız ve sizden etkilenmesini sağlamanız gerekiyor.

Böylece karşınızdaki insandan telefon numarası ya da sosyal medya hesapları gibi daha özel olan şeyleri elde edebilirsiniz. Böylece arkadaşlık ilişkinizi farklı bir boyuta taşıma fırsatını elde edersiniz. Sonucunda ise birbirimizi daha iyi tanıyarak mutlu bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Sonuçta birbirinizi tam olarak tanımadan kesinlikle mutlu bir ilişkiye sahip olamazsınız. Bundan dolayı karşınızdaki insanı sürekli olarak dinlemeniz gerekiyor. İhtimalleri değerlendirerek ya da kendi yorumlarınızı katarak değil direkt olarak karşınızdaki insana kulak vermeniz her şeyden çok daha önemlidir.

Karşınızdaki insanı tanıdıktan sonra nelerden hoşlandığını ya da nelerden hoşlanmadığını bilebilirsiniz. Böylece davranışlarınız ona göre belirleyebilirsiniz. Sonuçta bir ilişkide iki tarafta kendinden taviz vermek, ödül vermek zorundadır. Yoksa hiçbir şekilde ilişki yürümez. Bütün bunlara dikkat ederseniz ve karşınızdaki insanı gerçekten anlamak için çaba gösterirseniz kesinlikle harika ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*