Bana Sahip Çıkacak Erkek Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ismim elif. Ben 25 yaşında oldukça genç ve olgun bir kadınım. Eğer sizlerde hayatınıza benim gibi olgun genç ve bakımlı kadınları istiyorsanız kesinlikle sizi göreyim diyebilirim. Evli konusu bilemiyorum evlilik için konuşmak şu anda yersiz diye düşünüyorum. Ancak ben bana sahip çıkacak bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Evlenmek için kimsenin acelesi yok diye düşünüyorum.

Sonuçta evlilik kolay bir şey değil. Birbirimizi iyice tanımadan evlilik gerçekleştirmek gerçekten yanlış bir şey. Çevremde de gördüğüm kadarıyla gerçekten birini tam olarak tanımadan evlenen kişilerin sonları mutsuzlukla ve boşanma ile bitiyor. Ben bu tarz şeyleri yaşamak istemiyorum. Bu yüzden de evlilik benim için ikinci plandadır.

Ben yalnızca kendimi güvende hissedebileceğim ve bir şey olduğu zaman kafamı omzuna koyabileceğim güçlü bir erkek istiyorum. Ayrıca karşındaki erkeğin de benden olgun olması öncelikli isteğimdir. Sonuçta erkek dediğin kadından olgun olup kadını sarıp sarmalıyan, kolların arasına alan bir cinstir. En azından benim ailemde de görmüş olduğum şey budur.

Adana’da yıllardır yalnız yaşadığımdan dolayı sahiplenilmeyi, sahip çıkılma ihtiyacım var. Ailem benden çok uzakta. Kendileri Makedonya’da yaşıyorlar. Bu yüzden burada kendimi oldukça yalnız hissediyorum. Arkadaşlıklar bir yere kadar benim ihtiyaçlarımı tamamlıyoruz. Ayrıca gelip geçici, kısa süreli ilişkilerden de oldukça sıkıldığımı söyleyebilirim. Bu yüzden de artık ciddi bir ilişkiye adım atma yönünde ilan paylaşıyorum.

Artık tam anlamıyla birini tanıyarak ona bağlanarak, ona alışarak hayatımın sonuna kadar birine bağlı kalmayı istiyorum. Ayrıca sadakat konusu benim için çok önemlidir. Defalarca aldatılmış bir kadın olarak bundan gerçekten artık bıktığını söyleyebilirim. Eğer benden iyisini bulduysanz kesinlikle bana söyleyerek hayatımdan çıkabilirsiniz. Bana yalan söylenmesi gerçekten gururumu kırıyor.

Beni aldatmak yerine beni artık sevmediğinizi ya da istemediğinizi söyleyerek hayatımdan çekip gitmeniz hiçbir şekilde beni Üzmez. Yani Üzmez dediğime bakmayın tabii ki üzülürüm ancak bu benim gururumu kırmaz. Çünkü beni yalan söyleyip kandırmanız beni daha çok derinden yaralar. Eğer böyle bir erkekseniz kesinlikle sizlerle birlikte uzun Ömürlü bir ilişki gerçekleştirebilirim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*