Balıkesir Bayan Arkadaş İlanları

MERVE MELİS

Merhaba. Ben de bu siteye ilan göndermek istiyorum. İsmim Merve melis. İnsanlar genellikle Merve ismini kullanıyorlar. 26 yaşındayım. Gerçekten artık ben de bir sevgili bulmak istiyorum. Kısa süreli ilişkiler bana göre değil. Şimdiye kadar maalesef ki hep kısa süreli ilişkilere denk geldim. Beş aydan fazla süren ilişkim olmadı.

Ancak artık ben de birine bağlanmak, biriyle yakınlaşmak Ve karşındaki insana tam anlamıyla tanımak istiyorum. Çünkü ilişkiler ancak bu şekilde eğlenceli oluyor diye düşünüyorum. Karşındaki insanın tam olarak tanıdığın zaman çok daha mutlu ve güzel bir ilişkiye sahip oluyor insan. Ben de bu duyguyu tatmak, yaşamak istiyorum artık. Eminim benim gibi düşünen başkalarıda vardır. Bu arada niyetim kesinlikle evlilik değil. Sadece sevgili arıyorum.

Her konuda uyumlu ve eğlenceli bir insanım. Hayatı dolu dolu yaşamayı seviyorum. Seyahat etmeyi gezmeyi ve eğlenmeyi bana soracaksınız diyebilirim. Bu nedenle hareketli, monotonluktan ve klasiğin dışında hareket eden bir erkek arkadaş lazım. Çünkü şimdiye kadar edindiğim tecrübelere göre sakin insanlar benimle pek iyi anlaşamıyolar. Daha doğrusu yapmak istediğimiz şeyler bir türlü ortak olmuyor. Ben bir bara gidip içip dans etmek isterken o evde oturup film izlemeyi tercih ediyor meselam. Bu tarz şeyler yaşamamak için, her şeyi beraber yapmak için benim kafa yapıma ve Benim yaşam tarzıma ayak uydurabilecek enerjiye sahip birinin olması gerekiyor.

♥️ SEVİL

Merhabaa. Ben sevil. Öncelikle kendimden biraz bahsedeyim. 26 yaşındayım. Balıkesir’de annem ile beraber yaşıyorum. Ben küçük yaşlardayken babamı kaybetmişiz. Tabi ben çok fazla bir şey hatırlamayacak kadar küçüktüm. Sonuç olarak babamdan kalan dükkan, ev, araba hepsi bize kaldı. Burada bizimle birlikte yaşayacak, dükkanı beraber çalıştıracağımız birini istiyorum. Sonuçta benim kocam olacak kişi annemin de damadı olacak.

Bu yüzden ikimiz ile de iyi anlaşması gerekiyor. Ben de annem de çok uyumlu ve sıcakkanlı insanlarız. Ayrıca sakin yapıya sahibiz. Biz hayatımızda kesinlikle agresif, hırçın ve sabırsız insanları istemiyoruz. Benim bu hayatta yalnızca annem var. Bu yüzden ona da değer verecek bir koca istiyorum. Sonuçta genç yaşına eşini kaybetmiş ve bir kız çocuğu ile bir başına kalmış bir kadın. Buna saygı duyacağınızdan eminim.

Balıkesir Resimli, Fotoğraflı Bayan ve Kız İlanları

Evet arkadaşlar şu anda bulunduğunuz ilan sayfasında balıkesir’den erkek arkadaş arayan, sevgili arayan ya da evlenmek isteyen bayanların ilanlarını çok rahat ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Hangi ilde yaşıyor olursanız olun kendinize bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulabileceğiniz tek ortam internettir. Hatta internetin sınırları yoktur diyebiliriz. Sadece şehir olarak değil dünya çapında bu sitede arama yapabilirsiniz.

Sitemiz ekran tüm insanların hayatlarına yeni arkadaş aradıkları kesin bir gerçektir. Bundan dolayı bu sitede herhangi birine yazmak istiyorsanız kesinlikle tereddüt etmenize ya da çekilmenize gerek yoktur. İnsanlar yeni kişilerle tanışacakları zaman, karşılarındaki insana yaklaşırken çekinebiliyorlar. Sonuçta karşınızdaki insanın size ne tepki vereceğini bilemezsiniz. Bu yüzden de çekinmeniz gayet doğal desek yeridir.

Balıkesir Evlenmek İsteyen Tübanlı, Tesettürlü Bayanlar

Sitemiz sayesinde Balıkesir’de yaşayan ya da balıkesir’den kendine erkek arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenmek isteyen türbanlı, başı kapalı her türlü dul ya da bekar bayan arkadaşı bulabilirsiniz. Sonuçta sitemize isteyen herkes giriş yapabilir, aynı zamanda ilan ve yorum gönderebilir. Gönderdiğiniz ilanların resimli olması bizler için çok önemlidir. Çünkü insanlar öncelikle sizerin resmini görmek isteyecekler.

Gönderdiğiniz ilanlar ve fotoğraflar, bizler tarafından kontrol edildikten sonra sitemizde yayımlanacaktır. Bu site aracılığıyla kimsenin kimseyi kandırmasını ya da duyguları ile oynamasını istemeyiz. Bundan dolayı sitemizdeki ilanların gerçekçi olması bizler için de çok büyük önem taşıyor. Bundan dolayı göndereceğiniz ilan ve yorumlarda kendinizden ve hayatınızdan ne kadar ayrıntılı bir şekilde bahsederseniz, hem sizin için hem de bizler için çok daha iyi olacaktır. Yorumlarınızı veya ilanlarınızı, siteye giren onbinlerce kişinin göreceğini hesaba katarak yazmalısınız.

Balıkesir Evlenmek İsteyen Ogun, Zengin, Yaşlı Kadın Sitesi

Zengin kadınlarla sevgili olarak ya da evlenerek hayatınızın çok farklı bir yönde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Bunun hayalini kuran da birçok genç, olgun erkek vardır. Tabi sizlerde tahmin edersiniz ki zengin, varlıklı kadınlar erkekler konusunda çok seçici oluyorlar. Paralı kadınlara baktığınız zaman para var huzur yok. Hepsi aynı şeylerden şikâyetçiler. Bu yüzden kendilerine gerçekten değer verebilecek, sevebilecek beyaz atlı prenslerini arıyorlar.

Bu kadınlarla sevgili olacaksanız onların hayatına ayak uydurmanız gerekiyor. Onlarla iyi vakit geçirebilecek, onları mutlu edecek kişileri istiyorlar. Zaten sevgili olduğunuz ya da evlenmek istediğiniz kişi ile kafa yapılarınız aynı olmalı. Öteki türlü beraber iyi vakit geçiremezsiniz ve sürekli olarak aranızda anlaşmazlıklar çıkar. Bu durum da iki taraflı olarak birbirinizi yıpratırsınız. Bu tarz durumlarda her zaman karşılıklı olarak anlayışlı ve saygılı olmanız gerekiyor. Saygı olmayan ilişkiler her zaman bitmeye mahkumdur.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*