Artık Gerçek Aşkı Bulmak İstiyorum.!

Arkadaşlar herkese öncelikle çok selamlar. Ben aslen izmirliyim. Ama şu anda İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum. Ailemle ilgili birtakım problemlerim olduğundan dolayı İstanbul’da tek başıma yaşamak zorunda kaldım. Ortalama olarak 2 senedir hayatıma erkek arkadaş almadım. Çünkü, Kendi ayaklarım üzerinde durabilmek için çok güzel işler yapacağıma söz vermiştim ve bu sözümü yerine getirebilmek için gece gündüz demeden deliler gibi çalıştım. Şu anda çok şükür kendi evimi dayadım döşedim ve iyi kötü altımda bir arabam var.

Hiç kimseye muhtaç değilim çok şükür. Sırf bunu başarabilmek ve ailem beni bir çöp poşeti gibi sokağa attığı için onlara nispet yapabilmek ve Kendi ayaklarım üzerinde durabildiğimi gösterebilmek için deliler gibi çalıştım. Elbette bunları yaparken insanın hayatına herhangi bir şekilde bir ilişki alması pekte mantıklı gelmiyor.

Çünkü çok çalışınca karşıdaki insana zaman bile ayıramıyorsunuz. Ama artık kendi İşimi kurduğum için ve kafam birazcık da olsun rahatladığı için kendime bir erkek arkadaş ve sevgili arıyorum. Fakat benim birtakım kurallarım var arkadaşlar. Fotoğrafımdan da gördüğünüz gibi ben oldukça bakımlı, dürüst, güvenilir, kitap okumayı seven, giyinmeyi iyi bilen ,erkek arkadaşını ya da hayatındaki sevgilisini hiçbir şekilde utandırmayacak bir kızım. Hayat şartları zor olunca ve bir kız babasının evinde büyümediği zaman ne yazık ki böyle bir hale geliyor.

Aslında benim açımdan durum biraz daha iyi oldu diyebilirim. Çünkü insanları daha iyi tanıdım ve artık nerede ne konuşmam gerektiğini, nerede nasıl davranmam gerektiğini ve hayatın bütün zorluklarını biliyorum. Bu nedenle benimle birlikte olacak kişinin mesleki hayatı beni pek ilgilendirmiyor. Yeter ki yalan söylemesin dürüst olsun istiyorum. Yani kısacası artık gerçek aşkı bulmak ve doyasıya yaşamak istiyorum. Benim şu anda Beylikdüzü’nde kendime ait bir dairem var. Biraz önce de söylediğim gibi yalnız başına yaşayan bir bayanım.

Birlikte olmak istediğim erkek arkadaşımın benim evimde benimle yaşamasını isterim. Ya da, en az haftada 3-4 gün benim evimde kalmasını istiyorum. Çünkü yalnızlıktan öylesine sıkıldım ki burada bunu sizlere kelimelerle anlatmam imkansız. Birlikte film izlemek ve birlikte aynı konulardan bahsetmek,yaz aylarında el ele tutuşup bir yerlere gitmek gibi konulara çok hasret kaldım diyebilirim.

Neyse çok fazla da kendimden bahsetmek istemiyorum. Birlikte olmaya karar verdiğim kişi ya zaten uzun uzun kendim hakkında anlatacaklarım var. Çok doluyum arkadaşlar. Umuyorum ki, herkes hak ettiği aşkı ve sevgiyi bulur ve mutluluğun en güzelini Yaşar..!

Adı : Semra

Şehir : İstanbul / Beylikdüzü

Yaş : 25

Boy : 1.69

Kilo : 53

Aradığı : Erkek Arkadaş ( Sevgili )

Aslen Nereli : İzmir

Alkol : Evet

Sigara : Evet

4 thoughts on “Artık Gerçek Aşkı Bulmak İstiyorum.!

  1. Slm. İzmiri güzel Hanım. Bende fazla bir şey anlatmıyacağım ben Almanyada yaşayan 20 yıldır Oto Galeri iletiyorum. Dilersen Davet edeyim Misafirim Ol. Kısada Olsa Biraz gezelim bütün Avrupayı. Daha Sora. Karar verirsin
    Ayrıca Her konuda Her Zaman Güvenli. Dürüst Biriyim. Verdiyim hic bir sözden Dönmem. Sonu ölüm dahi olsa
    0049152101******

  2. cok güzel olmalsın canım olgun bakımlı hoş cekici her hafda bir gün bir saat iccin 500tl destek olablrim yazarsan konuşalım lütfen asla pişman olmıyacagın bir beraberlık arıyorsan dogru kişi benim lütfen yaz konuaşlım cok güzeslin beklicem seni

  3. Merhaba, yalnızım sevgili arıyorum. Burada anlatmak yetersiz, düşüncem bu yönde. Eşit duygulara sahibiz diye düşünüyorum. Uygun dersen tanışalım, 54**.teşekkür ederim ve bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir