Ardahan Dul Bayanlar

Geçmişte Kars ilimize bağlı olan bir ilçe sayılan Ardahan 1992 tarihinde tekrardan bir il haline gelmiştir. Ardahan’ın Çıldır, damal, Göle, hanak, Posof gibi ilçelerinden kendinize bir çok bay ve bayan arkadaş edinebilirsiniz. Sitemizin yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş olmak için oldukça uygun bir platformdur. Ayrıca sitemiz bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak geçtiğinden dolayı Sitemize giren bütün kullanıcılar kendilerine yeni arkadaşlar ya da sevgili ya da eş arıyorlar.

Sitemize yorum gönderen ya da ilan gönderin insanlara baktığımız zaman gerçekten neredeyse hepsi yalnızlıktan çok sıkılmış durumdadırlar. Çünkü insanlar duygusal olarak tamamlanma ihtiyacı duyarlar. Ayar duygusal olarak kendilerini tamamlayan birilerini bulamazlarsa gerçekten kendilerini çok yalnız hissederler. İşte Sitemize giren kullanıcılar da kafayı yememek için kendilerini bir an önce yeni arkadaşlar bulmak istiyorlar.

Ardahan Evlenmek İsteyen, Erkek Arkadaş  Arayan Dul Bayanlar

Sitemizde hem evlenmek isteyen hem de yalnızca hayatında kız arkadaşı da erkek arkadaş olarak sevgili olmak isteyen bir çok insan bulunuyor. Bir kesim kendini evliliğe hazır hissedip kendini evlilik insanı olarak değerlendirebiliyor. Çünkü bazı insanlar gerçekten tek başlarına yaşayamazlar ve sürekli olarak içlerinde bir aile kurma ya da yuva kurma isteği olur. Bu tarz insanlar sitemize girerek evlenmek için ilan oluşturuyorlar. Sitemize inan gönderen ya da yorum yapan insanlar ne tarz bir ilişki aradığını da belirtmek zorundadırlar. Bundan dolayı kendinize uygun ya da istediğiniz tarzda bir ilişki yakalama fırsatını elde edebilirsiniz.

Bazı kadın arkadaşlarımız ise kesinlikle Evliye kötü gözle bakıyor diyebiliriz. Çünkü geçmişte eğer canım gerçekten çok yandıysa tekrardan evlenmek istemiyorlar. Bundan dolayı hayatlarına yalnızca manevi olarak ve duygusal olarak ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, eksikliklerini giderebilecekleri kendilerine sahip çıkacak ve değer verecek bir erkek arkadaş arıyorlar. Her kadın sahiplenilmek ve sevilmek ister. Ayrıca her kadın ilgi görmek ister. Bunlar kadınların ihtiyaçları arasındadır. Bundan dolayı kadınlar uzun süre yalnız başlarına kalamazlar. Sürekli olarak erkeklerin ilgisini ihtiyaç duyuyorlar. Bundan dolayı da en azından sevgili olarak ya da arkadaş olarak bile kendi hayatlarının bir köşesinde illaki bir erkek bulunduruyorlar.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*