Ağrı Evlilik İlanları | Evlilik Siteleri

Ağrı en güzel doğu illerimizden birisidir. Eğer sizlerde ağrı dan evlilik ilanlarını görmek istiyorsanız sitemizin bu kısmında kalmaya devam edebilirsiniz. Ağrının yapısı gereği boşanma olayları çok fazla sayıda değildir. Aynı zamanda Ağrı’da yapılmış olan evliliklerde de ikili ilişkilerin haricinde ailelerde çok büyük rol oynadıklarından dolayı Ağrı’da evlenen çiftler kafalarına göre istedikleri anda boşanamıyorlar.

Tabi bu boşanma durumu batı illerimizde çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Çünkü doğudan batıya doğru geldikçe Çekirdek aile yapısına bir dönüş gerçekleşiyor. Batı tarafında genelde aileler ikili ilişkilerde çok fazla söz sahibi olmuyorlar. Tabi dediğimiz gibi bu sadece bir genellemedir. Çünkü yerine göre batı illerimizde de aileler ikili ilişkiler içerisinde söz sahibi olabiliyorlar.

Ancak şöyle bir gerçek var ki batıda boşanmış bir kadın ya da erkek olmanız çok doğal ve sıradan bir şey olarak karşılarına biliyor. Ancak doğu illerimizde bir kadın yalnız başına yaşıyorsa ya da dul kalmış ise bu pek hoş karşılanmıyor. Bu yüzden de Ağrı’da istisnai olarak boşanmış olan kadınlarımız hemen tekrardan evlendiriliyorlar. Ayrıca doğuda şöyle de bir durum var ki genelde kızlarının evlenecekleri kişiye aile büyükleri, erkekleri seçiyor. Bu da doğudaki halkın hala ataerkil bir toplum yapısını benimsiyor olduklarından dolayıdır.

Ağrı Ciddi Evlilik Sitesi

Biraz önce de batı toplumu ile doğu toplumu arasındaki farklardan söz etmiştik. Bu farklardan biri de Ağrı’da kimseyle öylesine sevgili olup flört edemezsiniz. Bu durum onlara çok terstir. Bu yüzden de Ağrı’dan Gelen İlanlarımız hep ciddi ilişki ya da evlilik yönündedir.

Tabi İzmir Denizli, İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerimizde dilediğiniz kadar kız arkadaş bulabilir, ayrılabilir, tekrardan yeni sevgililer edinebilirsiniz. Bunlar çok doğal karşılanıyor. Ancak Ağrı’da bu durum aynı şekilde söz konusu değildir. Bu yüzden de eğer arayışınız ağrı dan bir bayan ile tanışmaksa kesinlikle ilişkinizin ciddi olması gerekiyor.

Ağrı Evlilik İlanları Bölgeler

  • Merkez
  • Patnos
  • Doğubayazıt
  • Diyadin
  • Eleşkirt

Ağrı Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde ağırlıklı olarak bayan ilanları paylaşılıyor. Çünkü bizim sitemize nedense çoğunlukla bayanlar ilan gönderiyor. Bay olan kullanıcılarımız ise sitede gezindikleri yerde kendilerine uygun olan ilanları görerek onların altına yorum yapmayı tercih ediyorlar.

Bu durum neden böyle oldu inanın hiçbir fikrimiz yok. Ama oldu işte. Bu yüzden de ilanlarımızda genellikle hep bayanları görürsünüz. Ancak ilanların altında da erkeklerin yorumlarını görürsünüz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*