Ağrı Bayan Arkadaş

Ağrıdan bayan arkadaş arama, bulma, genç kızlarla tanışma siteleri
Ağrıdan bayan arkadaş arama, bulma, genç kızlarla tanışma siteleri

Ağrı Dürüst ve Güvenilir ERkek Arıyorum

♥️ BERÇEM

Benim adım berçem. İstanbul’da teyzemle birlikte kalıyorum şu anda. Ancak sonrasında ağrıya annemle babamın yanına geri döneceğim. Yaşım 19. Ailem beni sürekli olarak biriyle evlendirmek istiyor. Ancak ben onların bulduğu kişilerle evlenmek istemiyorum. Bu yüzden kendi kocamı kendim seçmek ve bulmak istiyorum. Bu yüzden internet sitelerinde kendime erkek arkadaş arıyorum. Ağrıya dönmeden önce birini bulursam benim için çok daha iyi olur. Benim ailem erkeklerle görüşmeme ya da sıradan sevgili olmama kesinlikle izin vermezler.

Bu yüzden direkt olarak ciddi düşünecek, aramızda söz kesebileceğimiz birini arıyorum. Ancak tabii ki araya dönmeden önce bir yerlerde oturup kahve içeriz, birbirimizi tanıma fırsatını elde ederiz. Sonrasında ise duruma bakarız. Eğer uygun görürsek, ikimizde birbirimiz için iyi gelirsek o zaman işi ciddiye bindirebiliriz diye düşünüyorum. Ancak ağrıya Döndüğüm zaman Çok fazla dışarı çıkmak ya da arkadaşlarımla görüşmek gibi bir fırsatım tabii ki de bulunmuyor. Benim iki tane abim var. Bu tarz şeyleri çok karşılar. Söz kesilmeden ya da nişanı yapmadan hiçbir erkekle kafelerde ya da yerlere gidip oturup takılamayacağımı söylüyorlar. Aslında Bu konuda da haklılar.

Zaman gerçekten çok kötü. İnsanlardan ne namus ne de ahlak, hiçbir şey kalmamış. Bu yüzden benim ailemin aslında yapmış olduğu şey çok doğru. Burada İstanbul’daki yaşantıları gördükçe aileme şükür eder oldum. Bizim gelenek ve göreneklerimiz geçmişten gelen ahlak ve namus kavramlarımız var. Ancak zamanla insanlar bütün bu kavramları hiçe sayarak farklı yaşam tarzlarına yöneliyorlar. Bence bu durum gerçekten çok üzücü. Ben henüz daha 19 yaşındayım ancak kafam inanın çok daha büyük. Yaşına göre her zaman olgun olmuş bir kızım.

Hayatıma alacağım erkeğin de benim gibi olmasını istiyorum. Bu yüzden kocam olacak kişinin yaşı benden on yaş dahi büyük olabilir. Yaş benim için çok büyük bir problem değil. Ben sadece olgun bir erkek arkadaş istiyorum. Hem beni tamamlayabilecek hem de benim kafa yapıma ayak uydurabilecek olgunlukta, seviyede olmasını istiyorum. Zaten başka türlü olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta kafalar uyuşmadığı sürece güzel bir ilişkiye sahip olmak mümkün değildir.

Ağrı Sevgili Bulma Siteleri

Ağrı ücretsiz bayan arkadaşlık, Sevgili arayan, dost arayan türbanlı, tesettürlü olgun kadınlar, dul kadınlarla tanışma siteleri, bayanların, kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, kadınların en güncel ilanları gibi farklı kategorilerimiz içerisinde de arama yapabilir ve böylelikle Ağrı ilimizden istediğiniz kriterlere sahip olan kadın arkadaşlarımızla tanışma fırsatını elde edebilirsiniz. Gerçekten ciddi bir şekilde artık sizlerde yalnızlığınızı bitirebilirsiniz. Bizler kesinlikle diğer arkadaşlık, evlilik siteleri gibi değiliz arkadaşlar. Bu nedenle sitemiz içerisinde içiniz rahat olabilir. İstediğiniz kadar bayan arkadaşımıza tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Böylelikle hangisinin sizin için doğru insan olduğuna daha net ve emin bir şekilde karar verebilirsiniz.

Ağrı’nın yakın köylerinden ve bütün ilçelerinden kendinize uygun kriterlere sahip olan bayan arkadaş ilanlarını görebilirsiniz. Ağrıda yolda yürürken ya da herhangi bir cafeye gittiğinizde herhangi bir bayanla tanışabilir miyiz ya da merhaba demek gibi bir şansımız bulunmuyor tabii ki. Çünkü Ağrı gibi olan doğu illerimizde namus kavramı çok katı kurallara sahiptir. Bu yüzden de böyle bir davranışımızın sonucu çok ağır olabiliyor. Zaten orada kadınlar da bu tarz şeylere yanaşmıyorlar.

Ancak internet ortamında herkes çok rahat. Çünkü ağrı dan ya da bir çok doğu ilimizden İlan gönderen ya da yorum yapan kadın arkadaşlarımız bizlere isimlerini gizlememizi ya da takma bir isim kullanmamızı istiyorlar. Bizlerde kendilerini seçmiş olduğu takma bir isimle onların ilanlarını yayınlıyoruz. Çünkü herhangi biri tarafından tanınması ya da bu durumun öğrenilmesi onlar açısından gerçekten kötü sonuçlar doğurabilir. Tabii ki herkesin yaşantısı kendine ait ve herkesin sorumlulu kendine ait olduğundan dolayı bu konuda yapabileceğimiz pek bir şey bulunmuyor.

Ağrı İslami Evlilik İsteyen Türbanlı, Tesettürlü Bayanlar


Ağrı da başı kapalı ve türbanlı bir çok bayan arkadaş bulabilirsiniz. Bazı erkekler için Bir kadının türbanlı ya da beş kapalı olması bir kriterdir. Bu yüzden de bizler türbanlı bayan arkadaşlarımızın ilanlarını ayrı bir sayfada yayınlıyoruz. Sitemize Türkiye’nin ve dünyanın bir çok bölgesinden giriş yapıldığından dolayı ve internet kullanmayı beceren herkes sitemize girebildiğinden dolayı çok çeşitli insan bulabilirsiniz burada.

Ağrı Olgun, Emekli Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma Siteleri


Türkiyenin Ve dünyanın bir çok bölgesinde kendinize uygun olgun, yaşlı ve zengin bayan arkadaş bulabilirsiniz. Bizler gibi internet sitelerine ilan gönderen ya da yorum yapan bir çok yaşlı, orta yaşlı, genç ya da zengin bayan arkadaş vardı. Artık erkeklerde hayatlarını birlikte geçirebilecekleri evlenebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri zengin bayanlarla tanışmak istiyorlar. Eğer sizin de arayışınız böyle ise sitemizin zengin bayanlar kategorisinde bütün ilanlara bakabilirsiniz.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*