Afyon Sevgili Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben afyondan kendime sevgili arıyorum. 28 yaşında yalnız yaşayan bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Evlilik olayı bilemiyorum bana çok uzak geliyor. Kesinlikle kendimi evlilik insanı gibi hissetmiyorum. Çünkü artık günümüzde gerçekten evlilik olayı değerini kaybetti. Bu tabi benim kişisel fikrim. Bu yüzden de evliliğe karşı biraz soğuk olduğumu söyleyebilirim.

Aslında evlilik olayını bu kadar kötü bir şey haline getiren de biz insanlarız. İnsanların arasında saygı sevgi diye hiçbir şey kalmamış. Ayrıca sürekli olarak herkesin elinin altında internet olması da insanların sürekli olarak birbirlerini aldatmasına sebep oluyor. Bu sadece evlilikler için geçerli değil. İnsanların artık birbirlerine karşı güveni kalmamış durumda. Herkes birbirine yalan söylüyor, aldatıyor, arkasından iş çeviriyor.

Herkes artık çıkarına göre hareket ediyor. Eskiden insanlar böyle değilmiş. Kendilerinden çok karşılarındaki insanı düşünerek hareket ederlermiş. Bu yüzden de eski arkadaşlıklar, ilişkiler çok daha güzelmiş. Ancak şu anda herkes kendi derdine düşmüş durumda. Bu yüzden de insanlarda inanılmaz bir bencillik duygusu öne çıkmıştır. Ben bütün bunların farkında olduğundan dolayı insanlara karşı artık birazcık daha tereddütlü ve güvensiz şekilde yaklaşıyorum.

Bu dünyada Tırnağın varsa kendi başını kendin kaşıycaksın diye boşuna demiyorlar. Kimsenin kimseye bir hayri yok. Bu yüzden de ben evlilik düşünmüyorum. Ben sadece zaman geçirebileceğim hiçbir şekilde aramızda çıkar ilişkisinin olmayacağı bir erkek arkadaş, sevgili arıyorum diyebilirim. Evlenince olay bambaşka bir boyuta taşınıyor.

Ayrıca evlendikten sonra da insanlar o kadar çok değişiyorlar ki ben artık bunları gördükçe gerçekten korkmaya başladım. Bu yüzden de evlilik için çokta büyük konuşmak istemiyorum ancak aklımda yok öyle söyleyeyim. Evlilik istemiyorum ama kısa süreli ya da günü geçirmek için sevgili de aramıyorum. Ben uzun süreli yıllarca devam edebilecek güzel ömürlük bir arkadaşlık istiyorum diyebilirim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*