Afyon ve çevresinde Yakınımda Sevgili Arıyorum

Merhaba. Ben başı kapalı, tesettürlü 32 yaşında dul bir kadınım. Yaklaşık beş sene önce eşimden boşandım. Çocuğum yok. Afyonda yalnız yaşıyorum. Geçmişimde gerçekten büyük acılar yaşadım. İki yaşında bir çocuğumu kaybettim. Bunun sonucunda da zaten hem ilişkim hem de hayatım gerçekten çok kötü yönlere ilerledi. İçerisinden çıkamadığım bir depresyon içerisine girdim.

Benim için gerçekten çok büyük bir tecrübe ve çok acı yıllar oldu. Üzerine bir de kurmuş olduğum, büyük hayallerle imzasını atmış olduğum ailemin de yıkılması beni gerçekten derinden yaralamıştır. Bu aşk acısından daha çok kötü bir şey. Çünkü kaybettiğiniz bir çocuk var ve iki taraflı olarak birbirimizi yıprattık. Tamamen sağlıksal sıkıntılardan dolayı çocuğumuzu kaybettik. Ancak sonunda birbirimize karşı kin, nefret oluştu.

Ben ailemle görüşmüyorum. Bundan dolayı da bütün bu sürece tek başıma atlatmak zorunda kaldım. Bu durum beni daha da yıktı aslında. Ailemi aradığım zaman kendileri benimle görüşmek istemedi. Yaşamış olduğun bütün bu acıya rağmen kendilerinden ret cevabı aldım. Sonunda beterin beteri vardır, böyle olması gerekiyor muş diyerek hayatıma devam ettim. Tabii ki bu süreçte kendimi inanılmaz derecede güçlendirdim.

Yani sizin anlayacağınız artık kolay kolay yıkılmayacak bir kadınım. Ancak hayatıma bir erkek arkadaş istiyorum. Evlenmek için hazır hissetmiyorum. Bir daha çocuk sahibi olmakta istemiyorum. Bu yüzden yalnızca sevgili olabileceğim, dost olabileceğim uzun yıllar boyunca hatta bir ömür boyunca benim yanımda olabilecek ciddi uzun süreli sevgili arayan bir erkek arkadaş istiyorum. Kesinlikle kısa süreli ilişki kadını değilim.

Yaşamış olduğum acıları da göz önünde bulundursanız iyi olur. Benim duygularımla oynamaya ya da beni kandırmaya lütfen çalışmayın. Ben bu hayatta yeterince acı çektiğimi düşünüyorum. Ben kimsenin kalbini kırmayın, sürekli olarak pozitif olmaya çalışan bir kadınım. Tabii ki elimden geldiğince. Hepimizin eksikleri olabiliyor. Kimse tam anlamıyla mükemmel değildir.

Bu yüzden ben de mükemmeli aramıyorum. Ancak yine de mükemmele yakın kişiyi arıyorum. Bana sürekli olarak saygı duyacak daha doğrusu karşılıklı olarak saygımızı hiç yitirmeyeceğimiz düzgün bir ilişki sahibi olmak istiyorum.

Adı: Harika

Yaş: 32

Boy: 1.68

Kilo: 57

Şehir: Afyon

Aradığı: Sevgili ( Erkek Arkadaş )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*