Afyon Sadık Eş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 36 yaşında dul bir kadınım. Aynı zamanda da türbanlı ve yalnız yaşayan bir kadınım. Benim bir tane küçük kızım var. Bu arada ismim Sema. Ben çalıştığımdan dolayı kızımı annemin evine bırakıyorum. Hafta içi genelde onunla birlikte yaşıyoruz. Hafta sonları kızımı alıp onunla birlikte zaman geçiriyorum. Sizin anlayacağınız benim ailem gerçekten parçalanmış bir durumda.

Kızım için de bu durum hiç iyi değil. Çünkü sürekli olarak ev değiştirmek zorunda kalıyoruz. Bir bakıyor annesi var bir bakıyor annesi yok. Bu durum beni derinden oldukça yaralıyor diyebilirim. Ben hayal ettiğim gibi bir evliliği gerçekleştiremedim. Bu yüzden de bunu ikinci kez denemek istiyorum.

Çünkü kızım da ben de artık kendimize ait bir evimiz bir yuvamız olsun istiyoruz. Maddi olarak bir beklentim yok kimseden. Çünkü kendim çalışıp kendi ayakların üzerinde dura biliyoruz. Aynı zamanda da kızımın bütün masrafları da benim üzerimde tabiki. Biz sadece bizi toplayabilecek bir erkek istiyoruz.

Bana koca olabilecek kızıma da baba olabilecek bir erkek arıyorum. İkimizde çok sakin ve uysal insanlarızdır. Bu yüzden de bizimle bir arada yaşarken kesinlikle bir problem yaşamazsınız. Aynı zamanda evleneceğim kocamın da çocuğu olabilir. Ben onun çocuğuna da annelik yapmaktan hiç mi hiç gocunmam.

İkimizde birbirimizin eksiklerini tamamlayarak birbirimize destek olmalıyız diye düşünüyorum. Eğer benim gibi düşünen bir erkek varsa kesinlikle tanışmak isterim. Çünkü ben bu hayatta tek başıma mücadele etmekten gerçekten çok yorulmuş bir kadınım. Bu hayatı iki kişi paylaşırsan çok daha güzel olacağını düşünüyorum.

Beni tanıdığını zamanda gerçekten çok iyi bir kadın olduğumu anlayacaksınız. Daha önceki evliliğimin bitme sebebi ise eşimin beni aldatmış olması. Bu durumda da oldukça yaralıyım diyebilirim. Ancak ben gerçekten hem psikolojik hem de karakteristik olarak güçlü bir kadınım. Bu yüzden bu durumu atlatmam çok uzun sürmedi. Eğer uyarsa özelden konuşarak kendimi daha fazla anlatmak isterim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*