Afyon Evleneceğim Eş Arıyorum

0
91
Bu İlan Eylül 26, 2022 tarihinde Güncellendi

Merhaba. 24 yaşındayım. İsmim ELA. Hiç evlenmedim. Afyonda ailemle beraber yaşıyorum. İki yıllık üniversitede mezunuyum. Sıradan, standart ve stabil bir yaşantım var. Gayet sakin bir insanım. Hayatımdan oldukça memnunum diyebilirim. Ben her zaman için hayattan zevk almasını ve memnun kalmasını bilen bir kadınım.

Sorunlarla baş etmek konusunda üstüme yoktur. Hiçbir zaman karamsarlığa kapanmam. Bu yüzden evleneceğim kişininde bu şekilde olması dileğimdir tabi ki. Gayet sevimili, bakımlı ve iyi niyetli bir kadınım. Güzel ve sakin zaman geçirmeyi de seviyorum. Çevrem de de gergin, stresli, agresif insanları olabildiğince bulundurmamaya özen gösteriyorum diyebilirim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Arkadaş Arıyorum Müsaitseniz Konuşalım. Saat Kaç Olursa Olsun Önemli Değil Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Evlendikten sonrasıyla alakalı bazı planlarım var tabi ki. Özellikle sıradan ve monoton hayatımdan biraz da olsa sıyrılmak istiyorum diyebilirim. Hayatıma biraz neşe ve eğlence katabilecek biriyle evlenmek istiyorum. Ben şimdiye kadar yeterince gezdm diyebilirim. Üniversite hayatımda pek yerinde durmadım.

Ancak ailemden uzak olsam bile kesinlikle sapıtmadım diyebilirim. Ahlakımı, edebimi, karakterimi ve kişiliğimi asla bozmadım. Bunu yapan bir çok arkadaşım oldu. Ancak ben üniversiteye girdiğim gibi geri çıktım. Bu yüzden de bu konuda hiçbir tereddütünüz olmasın.

Ben evleneceğim kişinin aklıbaşında ve olgun bir yapıya sahip olmasını istiyorum. Çünkü ben yaşına göre oldukça olgun bir kadınım. Aslında çok küçük yaşlardan beri bana hep yaşımdan çok daha büyük davrandığımı söylerlerdi. Bu yüzden de benimle evlenecek olan kişinin ve benden daha olgun ve güçlü bir karaktere sahip olmasını isterim.

Ben de her kadın gibi sahiplenilmeyi, sahip çıkılmalı, koruyup kollamayı istiyorum. Bu yüzden de bunları gerçekleştirebilecek ve bana her anlamda yetebilecek bir erkekle olmam gerekiyor. Ayrıca ben en ufak şeylerden dahi mutlu olabilen bir yapıya sahibim. Buda aslında bir avantajdır. Beni mutlu etmek çok kolaydır. Küçücük bir söz bile beni günlerce mutlu edebiliyor.

Ancak bunun dışında aynı zamanda çok kırılgan bir insanım. Ufacık bir söz beni mutlu ettiği gibi ufacık bir sözde kalbimi kırıp mutsuz edebiliyor. Kısacası hassas bir yapıya sahibim ve aynı zamanda da duygusal bir kadınım. Sizlerden gelecek yorumları merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here