Afyon Erkek Arkadaş Arıyorum

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben 28 yaşında daha önce hiç evlilik gerçekleştirmemiş yalnız yaşayan bir kadınım. Ailem şu anda Denizli’de yaşıyor. Benim aynı zamanda bir tane de ablam var.oda Afyonda bir erkek ile evli. Onun kendi hayatı var diyebilirim. Ben burada yıllardır tek başıma yaşıyorum. Ablamla da çok şükür aramız iyi. Sürekli olarak ona gidip geliyorum ve birlikte zaman geçiriyoruz.

Ben çok mutlu bir kadınım. Her şeyden mutlu oluyorum. Hayatımda çok yolunda gidiyor. Güzel bir iş hayatım, güzel bir gelirim var diyebilirim. Ayrıca evde de tek başıma olduğumdan dolayı hiçbir sıkıntım yok diyebilirim. Bazen gerçekten yalnızlığın güzel bir şey olduğunu düşünüyorum. Ancak belirli bir yaştan sonra gerçekten hayat tek başına çekilmiyor. Bu yüzden de birlikte yaşayabileceğin bir erkek arıyorum diyebilirim.

Benim çok fazla bir kriterim yok. Sadece benimle güzel zaman geçirsin bana saygılı olsun ve bana değer versin yeterli. Bu değer vermekten kastım da kesinlikle sevgili olarak ya da bir aşık olarak değil. Bir arkadaşı olarak, bir insan olarak bile değer vermesi benim için yeterli olur. Çünkü gerçekten karşınızdaki insana değer vermediğiniz zaman ilişki sevgilik ya da arkadaşlık hiç farketmez kesinlikle iki tarafı da mutsuz ediyor diye düşünüyorum.

Bu yüzden de empati yeteneği güçlü, değer verebilecek, insan olarak sevebilecek benimle yaşayabilecek ve güzel zaman geçirebilecek kafa dengi bir erkek arkadaş istiyorum. Ben gezmeyi ve eğlenmeyi oldukça seven bir kadınım. Bu yüzden karşındakinin de bu şekilde olmasını isterim. Eğer böyle bir insansınız kesinlikle iletişime geçmeliyiz diye düşünüyorum.

İlanımın altına yapacağınız yorumları tek tek okuyacağım ve cevap vereceğimden emin alabilirsiniz. Ancak yorumlarınızda saygıyı hiçbir zaman bozmazsınız ve güzel yorumlar yaparsanız kesinlikle daha iyi olur. Ben kaba konuşan ya da öküz gibi olan erkekleri sevmiyorum. Karşınızda bir kadınla konuştuğunuzu unutmayınız.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*