Adıyaman Sevgili Arıyorum

Merhaba arkadaşlar. İsmim ESİN. 25 yaşındayım ve kendime erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Adıyamanda ailemle birlikte yaşıyorum. Ben genç güzel ve olgun bir kadınım. Bu yüzden de beni taşıyabilecek bir erkek arkadaşımın olmasını istiyorum. Kısa bir süre sonra kendi ayrı evime çıkacağım. Ben bekar hayatına seven bir kadınım.

Ancak bekar hayatımı seviyorum derken kesinlikle yanlış anlamayın. Ben sevgilisine, çıktığı insana oldukça sadık bir kadınım. Bu yüzden de karşındakinden de sadakat beklerim. Artık sosyal medya ve internet olduğundan dolayı herkes yeni çeşitler, yeni sevgililer buluyor. Bu yüzden de sadakat konusu toplumumuzdan silindi diyebiliriz.

Bu durum gerçekten üzücü ve derinden yaralayıcı bir şey. Evlilik olayının gerçekten insanlar içine ettiler. Eskiden internet kullanımı bu kadar yokken insanlar hep eşlerini Sadıklar’dan. Bu yüzden de çok güzel evlilikler mutlu ve huzurlu yuvalar oluyordu.

Ancak bu devirde böyle bir insanı yakalamak, bulmak gerçekten hiç kolay değil. Bu yüzden de ben oldukça tereddütlü yaklaşıyorum insanlara karşı. İnsanlara gerçekten artık güven olmuyor. Herkesin ağzının içi yalan dolu.

Eğer yalan söyleyecek, yalan söylemenizi gerektirecek bir şey yapmasanız da yalan söylemenize gerek kalmaz. Bu aslında bu kadar basit bir şey. Ancak insanlar yine de yalan söylemeleri gereken şeyler yapıyorlar. Bu yüzden de sonucunda güvensiz ilişkiler oluşuyor.

İnsanları kandırmak ve yalan söylemek gerçekten karşı tarafta kötü hisler uyandırıyor. Ben bizzat bunu bir çok ilişkim de yaşadığımdan dolayı karşımdaki insana hep empati yaparak yaklaşıyorum. Bu yüzden ben yalan söylemem.

Bana yapılmasını istemediğim bir şeyi karşındaki kişiye asla yapmam. Eğer karşındaki kişi de bu şekilde davranırsa gerçekten çok güzel ilişki olabilir. Ancak nedense insanlar bu şekilde düşünmüyorlar. Bu yüzden ben ayni benim gibi düşünen birini arıyorum.

Ben eğlenceli bir yapıya sahibim. İnanılmaz derecede hayat enerjim vardır. Hiçbir ortamda hiçbir erkeği utandıracak ya da rezil edecek bir şey yapmam. Aksine karşındaki insanı hep mutlu etmek için çabalarım. Benim mutluluğundan çok karşındaki erkeğin mutluluğu daha önemlidir.

Aslında hepimiz karşımızdaki kişiye bu şekilde yaklaşsak gerçekten dünya çok daha güzel bir yer haline gelebiliriz. Bu dünyayı bu kadar kötü hale getiren nerede aslında biz insanlarız. Eğer sizlerde benimle aynı düşüncelere sahipseniz kesinlikle tanışmalıyız.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*