Adıyaman Sadık Eş Arıyorum

Merhaba. 29 yaşında dul bir kadınım. Benim en çok değer verdiğim şey sadakattir. Çünkü geçmişte de aldatıldımdan dolayı bu konuda oldukça yaralıyım. Bu yüzden de erkeklere güvenim kalmadı diyebilirim. Ben ailemde ve çevremde görmediğim olayları kendi ailemle yaşadım. Bu yüzden de sonunda boşanma ile sonlandırdım.

Ben kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadınım. Çok şükür benim Allah’tan başka kimseye bir ihtiyacım yok diyebilirim. Ancak yeryüzünde, bu dünyada yaşamak için gerçekten yalnız olmak gerekiyor. Bazen kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki oturduğum yerde hüzünleniyorum. Ben tek başına yıllardır yaşayan ve bu hayatta tek başına tutunmuş bir kadınım.

Benim ailem de elimden tutmadığından dolayı yapayalnız kaldım. Aslında bu çok da isyan ettiğim bir durum değil. Çünkü ailem elimden tutmadı için bu hayatta tek başıma mücadele ederek bütün zorlukları aşmayı öğrendim. Bu yüzden de boşanma evresine geldiğim zaman yine kimsenin desteğine ihtiyacım olmadı. Ben mutlu olmak için yaşayan bir kadınım. Bu yüzden de mutlu olmadığım hiçbir yerde kalmam.

Ailemin yanında da mutlu olmadığından dolayı oradan da ayrıldım. Cebimde bir liram dahi yokken evi terk ettim. Ancak hiçbir şey beni yıldırmadı. Şu anda çok şükür iyi bir gelirim var. Bir şirkette iyi bir yerde çalışıyorum. Kendi emeklerim de çabalarımla ve zekamla güzel konumlara ulaştım.

Ben hayatım boyunca dişiliğiyle ön plana çıkan bir kadın değilim. Ben zorluklar içinde yaşadım. Ancak hiçbir zaman kişiliğimi ve karakterimi bozmadım. Hep aynı çizgide ilerledim. Buda benim başarımdır. Ben güçlü bir kadın olduğundan dolayı karşındaki erkeğin de aynı şekilde güçlü bir erkek olmasını isterim. Benim yanımda sönük ve pasif kalmayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Hiçbir zaman öz güvenimi kaybetmedim.

Bu yüzden de yeniden evliliği düşünüyorum. Benim için önemli olan birkaç husus var. Öncelikle aynı hayatı iki kişi paylaşacağımız dan dolayı birbirimize karşı anlayışlı ve özverili bir şekilde ilişkimizi idare etmeliyiz diye düşünüyorum. Aramızdaki saygı çerçevesinde hiçbir zaman bozmazsak her şeyi, her problemi aşabileceğimize inanıyorum.

Ben tek başıma bile bir çok sorunun üstesinden gelmişken iki kişi olursak kesinlikle önümüzde hiçbir şeyin duramayacağını düşünüyorum. Eğer sizlerde benim gibi düşünüyorsanız gerçekten tanışmalıyız diye düşünüyorum. Bu yüzden de yazacağınız bütün yorumlara belirli aralıklarla bakacağım. Eğer karşılıklı olarak uygun görürsek sohbetimize gerek bu siteden gerekse başka bir yerden devam edebiliriz. Sizden tek ricam yorumları yaparken kendinizi güzel bir şekilde tanıtmanız olacaktır.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*