Adıyaman Manita Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 24 yaşında Adıyamanda tek başına yaşayan bir kızım. Yaklaşık olarak bir sene oldu. Normalde İstanbul’da ailemle birlikte yaşıyordum. Ancak iş hayatımın beni sürüklediği son nokta Adıyaman oldu. Burada iyi bir konumda Ve iyi bir maaş ile çalışıyorum. Bu yüzden de maddi olarak desteği ihtiyacım yok. Benim eksik yanım manevi olarak. Ben çalışıyorum ve annem ve babam da yaşlı insanlar olduklarından dolayı sürekli olarak gelip gidemiyoruz.

Buda ben de aile konusunda gerçekten bir eksiklik yaratıyor. Ben de bu eksikleri tamamlayabileceğim ve manevi olarak yanında hissedebileceğim bir erkek arkadaş, sevgili, manita arıyorum diyebilirim. Gelecek odaklı bir insan değilim. Ben daha çok anı yaşayan bir kadınım. Bu yüzden de kesin evlilik gözüyle hiçbir ilişkiye bakmıyorum.

Hayırlısı neyse o olsun diyerek hayatıma hep devam ediyorum. Eğer sizlerde güzel ve uzun süreli bir ilişki arıyorsanız ben tam size göreyim diyebilirim. Bu hayat gerçekten yalnız başına Çekilmeyecek bir hayat. Bu yüzden de benimle birlikte bu yolda yürüyecek, benimle birlikte eğlenecek, benimle birlikte yaşayacak bir sevgili istiyorum.

Benim karşımdaki erkekten çok bir beklentim yok diyebilirim. Ben sadece güzel zaman geçirmek ve mutlu olmak istiyorum. Beni huzursuz eden ilişkilerden Her zaman kaçırmışımdır. Çünkü kim mutsuz olmak için bir ilişkiye başlar ki?

Ben de başlamam dediğinizi duyar gibiyim. Bu yüzden de benim hep odak noktam mutluluk olmuştur. Bu yüzden de hep anı yaşamışımdır. Eğer canım anda bir şey yapmak istiyorsa kesinlikle yaparım. Çünkü onu yapmak beni mutlu edecektir.

Aynı zamanda ben karşımdaki insanı da çok fazla düşünen bir kadınım. Özellikle de empati yapma konusunda çok başarılıyımdır. Bu yüzden de karşındaki insanı kesinlikle mutlu ederim. Çünkü eğer bir insan gerçekten empati yapabiliyorsa karşısındaki insanı mutsuz etmez.

Bu yüzden de hayatıma alacağım erkek arkadaşımın da empati gücünün olmasını istiyorum. Bana bir şey yaparken kendisi benim yerimde olsaydı iyi mi olur yoksa kötü mü olurdu diye düşünerek hareket etmesi benim için önemlidir.

Ben ancak bu şekilde güzel ve mutlu bir ilişki yaşayabileceğimi düşünüyorum. Ancak insanlar artık empati yapmayı bırakmış ve sadece kendilerini düşünüyorlar. Ben kesinlikle bu tarz bir kadın değilim ve kesinlikle hayatımda böyle birine yer yok.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*