Adıyaman Hayatımın Aşkını Arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 31 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir kadınım. İsmim melis. Ben babamdan ayrı bir şekilde büyüdüm. Annem sağ olsun bana sahip çıktı. Ben babamı hiç tanımadım. Ben iki yaşındayken annemle babam ayrılmışlar. Ondan sonra da babam beni bir daha hiç görmeye gelmemiş. Bu yüzden ben baba sevgisi ya da baba figürü ile büyümek nedir hiçbir fikrim yok.

Bu bir kız çocuğu için gerçekten büyük bir eksiklik diyebilirim. Annem de bana bakmak için sürekli olarak orada burada çalışmış ve sürünerek geçmiş hayatı. Sizlere ömür annemi üç sene önce kaybettim. Annemle birlikte gerçekten çok çabala yarak ve emek harcayarak bir hayat kurduk. Ancak sonunda annem yılların yorgunluğuna dayanamayarak vefat etti.

Bu durum beni oldukça derinden yaraladı diyebilirim. Çünkü bu hayatta yanımda olan tek insan annem di. Yeri geldi annem iki işte birden çalışarak evi geçindirmeye çalıştık. Çünkü babam işsiz güçsüz bir adam olduğundan dolayı kendisinden de nafaka alamıyordum. Bu yüzden de iki kişinin geçimini kendi başına sağlıyordu.

Annem beni büyütmek için ve benimle ilgilenmek için hayatımda hiçbir erkeği almadım. Sürekli olarak tek odak noktası bendim. Bu yüzden de ikimizin harika bir ilişkisi vardı. İnşallah yarın bir gün benimde çocuğum olduğu zaman ben de kızım ile ya da oğlum ile bu şekilde bir ilişki kuracağım.

Ancak ben kendi ailemden farklı olarak çocuğumun babasız olarak ya da annesiz olarak büyümesini kesinlikle istemiyorum. Çünkü bu durum gerçekten çocukla büyük bir tramvaya yol açabiliyor. Bunu bizzat yaşamış bir kadın olarak biliyorum. Bu yüzden de evlilik yapmadan önce iyice ölçüp tartmam gerekiyor karşımdakini.

Bu yüzden de eğer sizler bana karşı dürüst ve sadık olursanız ben de sizlere karşı gerçekten dürüst ve sadık olurum. Bir insan merkezi onu biçer gerçekten. Ben annemi kaybettikten sonra toparlamam gerçekten uzun bir süreç aldı.

Benim artık bu hayatta darbe alacak, yiyecek bir tarafım kalmadı. Hani derler ya bir tek kulak arkası kaldı diye işte tam da o noktadayım. Bütün bu zorlukları aşmışken karşındaki erkeğin de bana destek çıkabilecek, Ma’nevi olarak yanımda olabilecek biri olmasını istiyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*