Adıyaman Evlenecek Erkek Arıyorum

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben 27 yaşında Adıyaman’da yalnız başına yaşayan bir kadınım. Ben anasınıfı öğretmenliği yapmaktayım. Mesleğimden de anlaşılacağı üzere çocuklarla aram gerçekten iyidir. Bu yüzden de artık yaşım çok fazla geçmeden evlenip çoluğa çocuğa karışmak istiyorum.

Evlilik konusunda ciddi anlamda tereddütlerim vardı. Çünkü etrafıma baktığım zaman gerçekten adam akıllı bir evlilik göremiyorum. İnsanlar sürekli olarak birbirlerine yalan söyleyerek birbirlerini kandırma peşindeler.

Ben kesinlikle bu tarz ilişkilere karşıyım. Eğer böyle bir ilişkim olacaksa hiç olmasın ve bekar öleyim daha iyi. Ben aslında eski aşkları özeniyorum. ailemden de gördüğüm kadarıyla eskiden gerçekten ilişkiler çok daha sağlam ve güzellermiş.

Hani derler ya nerede o eski Ramazanlar diye ben de nerede o eski aşklar diyorum. Çevremdeki neredeyse bütün arkadaşlarım evlendiler.Ancak ben kendi annem ve babam da ki gibi bir evliliği hiçbirinde göremedim.

Günümüz ilişkilerinde ne saygı ne sevgi hiçbir şey yok. Herkes birbiriyle çıkarları doğrultusunda evleniyor. Ben bu tarz sahte bir evlilik gerçekleştirmek istemiyorum. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız kesinlikle benim için ideal bir eş olabilirsiniz.

Yorumlarınızı her müsait olduğunda siteye girerek okuyacağım.bu yüzden üslubunuza ve tavrınızla dikkat ederseniz sevinirim. Ben bir erkeğin argo konuşmasını ya da küfürlü konuşmasını pek sevmiyorum. Bu yüzden de benimle konuşurken lütfen bu konulara dikkat ediniz.

Yazacağınız yorumlarda kendinizden ayrıntılı bir şekilde bahsedersiniz benim için iyi olur.böylelikle uyum sağlayıp sağlayamayacağı mıza dair kafamda belirli düşünceler oluşur. Eğer iki tarafı da uygun görürsek Facebook, Instagram, WhatsApp gibi uygulamalardan konuşmaya devam edebiliriz.

benim için en önemli olan şey ilişkilerdeki saygıdır. Çünkü bir ilişkide eğer saygı bittiyse kesinlikle o ilişki bitiktir. Bütün bu konularda eğer ki kafalarımız uyuşursa gerçekten güzel bir ilişkiye sahip olabileceğimizi düşünüyorum. Çünkü bir insan gerçekten yalnız başına uzun süre yaşayamaz. Her zaman için bir eksiklik ise dersin. Ben de tam olarak bu hissiyata sahibim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*