Adıyaman Evlenecek Erkek Arıyorum

Selam. 22 yaşında adıyamanda ailemle yaşıyorum. Lise mezunuyum. Kumral 1.65 boyunda 53 kiloyum. Evlenebileceğim birini arıyorum. Ben ev kızı olarak yetiştim. Gezmeyi tozmayı bilmem. Ama her ortama ayak uydurabilecek bir olgunluğa sahibim. Ben her zaman yapıcı bir karaktere sahip oldum. Hiçbir zaman yıkıcı bir yapım olmadı. Bundan dolayı da gerek arkadaşlık ilişkilerinde gerek aile ilişkilerinde her zaman pozitif bir insandım ve öyle de kalacağım.

Ama artık ben de kendime ait bir ailem olsun istiyorum. Sonuçta yalnızlıkta bir yere kadar. Benim ailem muhafazakardır. Bu yüzden öyle sevgili yapayım sürekli manita değiştireyim gibi durumlar bizim sülalemizde söz konusu olamaz. Ben namuslu, Ağlaklı bir kadın olarak Yetiştirelim. Bu nedenle de beni bu şekilde kabul edecek ve bu şekilde bir kadınla evlenmek isteyen kişilerle görüşebilirim.

Ben her şeyi evleneceğim eşimle yaşamak istiyorum. Zaten bana göre doğrusuda budur. Genç bir kadın olarak Bu devirde yalnız başına kalmayı, çok fazla gezmeyi doğru bulmuyorum. Çünkü insanlar gerçekten çok kötü niyetliler. Bu devirde bile kendime sahip çıkmasını biliyorum. O ben evleneceğim kişiyle gezmek, onunla yeni yerler keşfetmek, her şeyi onunla paylaşmak istiyorum. Her zaman hayatımdaki insana değer veririm ve destek olurum.

Benim için önemli olan tek şey karşımdaki erkeğin bana gerçekten sahip çıkması. Sonuçta erkek dediğin kadınına sahip çıkmalı diye düşünüyorum. En azından ben ailemden böyle gördüm. Beni kimseye ezdirmeyecek, başıma öne eydirmeyecek biriyle evlenmek istiyorum. Gerçi bu devirdeki erkeklere bakıyorum da hepsi o kadar tuhaf ve rahatlar ki aslında bizim Türk kültürümüzde böyle bir aile yapısı ya da böyle bir erkek yapısı yoktur.

Batıya özenmekten bütün ahlaki değerlerimizi kaybettik. Bunun farkında olan ve batı özentisi olmayan birine ihtiyacım var. Yalnızca Adıyamandan olursa sevinirim. Çünkü benim başka bir şehire gidip gelmek gibi bir fırsatım tabii ki de bulunmuyor. Evlenmek için de birbirimizi çok iyi bir şekilde tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Bundan dolayı da bana ne kadar yakın olursa o kadar iyidir.

İnsanlara güvenmek mi insanları tanımakta bu devirde tabii ki kolay değil. Bu yüzden de ben sağlam adımlar atmak istiyorum. Çünkü bizim ailemizde boşanmalar, ayrılıklar pek hoş karşılanmıyor. Tabii ki ayrılan, boşanan insanlar bulunuyor. Ancak çok ekstrem durumlar olmadıkça bu tarz şeylere izin verilmiyor. Bunu bilerek benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

Adı: Kübra

Yaş: 22

Boy: 165

Kilo: 53

Şehir: Adıyaman

Aradığı: Ciddi İlişki ( Evlilik )

Sigara Kullanımı: Bazen

Alkol Kullanımı: Yok

2 thoughts on “Adıyaman Evlenecek Erkek Arıyorum

  1. Selam kübra hanım sizinle tanışmak istiyorum ismim aliş elhamdüllillah müslümanım temiz tertemiz helal süt emmiş namuslu dürüst saygılı efendi aklı başında sayhılı bir insanım 29 yaşındayım k.maraş elbistanda ailemle birlikte yaşıyorum benim kesinlik hiç bir kötü alışkanlığım yoktur benimle tanışırsanız beni daha da seversiniz ve benim nasıl bir insan olduğumu o zaman anlarsınız sigaram içkim kumarım kesinlikle yoktur bunların dışındada hiç bir kötü alışkanlığım yoktur efendim

  2. Kübra Hanım Lütfen Benimle Evlenir misiniz ? Sizi Çok ama Çok Beğendim . Aklımı Başımdan Aldınız Resmen .. Şu AN aklım Bende Değil : (

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir