Adıyaman Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim Esma. 33 yaşında dul bir kadınım. Evlilik konusunda gerçekten dilim bir kez yandığından dolayı ikinci kez evlilik bana çok uzak gibi görünüyor. Ancak Allah bilir bu yüzden çok büyük konuşmak istemiyorum. Adıyaman’da yalnız başına yaşayan bir kadın olduğumdan dolayı kendime bir erkek arkadaş sevgili arıyorum.

Geçmişteki yapmış olduğum evlilikten bahsedecek olursam gerçekten çok kötü idi. Eski eşim tarafından hem psikolojik hem de fiziksel şiddete maruz kaldım. Bundan dolayı yıllardır hayatıma kimseyi almadım. Bir insan bir şeyden gerçekten soğudun zaman ne olursa olsun bütün hayatını etkiliyor. Özellikle de evlilik gibi önemli bir konudan soyunca gerçekten erkeklere karşı olan bakışım bile inanılmaz derecede değişti.

Aslında ben çok güzel hayallerle evlilik gerçekleştirmiştim. Ancak karşımdaki insan evlendikten sonra gerçekten değişti. Evlenmeden önce bambaşka bir insandı. Ben bu tarz şeyleri de doğru bulmuyorum. Evlenene kadar herkes iyi güzel hoş ancak evlendikten sonra herkesin rengi değişiyor.

Ben kesinlikle böyle bir kadın değilim. Evlenmeden önce neysem evlendikten sonra da oyum. Çünkü bir insan nasılsa o şekilde görülmelidir. Bu bildiğin karşındaki insanı kandırmaya giriyor. Ayrıca eni sonu gerçek yüzünü göreceğimi bile bile neden bir insan kendi gerçek karakterini saklar ki?

Bu tarz şeyler gerçekten hoş olmayan durumlardır. Bu yüzden ikinci kez aynı hatayı yapmaktan oldukça korkuyorum. Bu sadece benim evliliğim de geçerli bir durum değildir. Çevremdeki bütün evliliklerde de aynı durumları görüyorum.

Ben de bu yüzden evlilik düşünmüyorum. Yalnızca uzun yıllar boyunca birlikte olabileceğim bir gün bir arada zaman geçirebileceğim birini arıyorum diyebilirim. Biraz önceki anlattıklarımdan da anlamışsınızdır öncelikli olarak değer verdiğim şey dürüstlüktür.

Kesin evlenirim ya da evlenmem diye bir şey söylemiyorum kesinlikle. Ancak ilişkinin başlangıcı için evlilik düşünmediğimi söylüyorum. Eğer sizler bana karşı dürüst olursanız gerçekten güzel ve uzun soluklu bir ilişkiye başlayabiliriz.

Birine bağlanmak ve biriyle uzun süre zaman geçirmek gerçekten çok güzel bir şey. Karşınızdaki insanı tanıdığını zaman ilişki bambaşka bir yere gidiyoruz. Karşılıklı olarak iki tarafta mutlu oluyor. İşte ben bu mutluluğa hasretim diyebilirim.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*