Adana Evlilik İlanları | Evlilik Siteleri

Adana’da hayatınızın aşkını bulmak size bir adım mesafededir. Bizler sesli MP3 arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak sizlerin bu ilk adımı atmamızda öncülük ediyoruz. Sitemize ilan veren ya da yorum yapan bütün bay ve bayanlarla tanışma fırsatımız bulunuyor. Bu fırsatı nasıl değerlendireceğimiz ise tamamiyle size kalmış bir durumdur.

Eğer karşınızdaki kadınla nasıl diyalog kuracağınızı, nasıl bir iletişim kuracağınızı biliyorsanız kesinlikle karşı taraftan geri dönüş alacağımızı eminiz. Ancak bazı erkekler kadınları öyle öküz bir şekilde yaklaşıyor ki kadınlar kendilerine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Bu tarz durumlarda da kullanıcılarımız kendi öküzlüklerinin farkına varmayarak bizleri suçluyorlar.

Adana Ciddi Evlilik Sitesi

Adana’da yaşıyorsanız ve kendinize Adana’dan uzun ilişki kurabileceğimiz ve ömürlük bir arkadaş arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sitemizden dilediğiniz bu arkadaşı bulabilmeniz oldukça olası görünüyor. Çünkü sitemizde çokça ilan bulunmakta.

Adana Evlilik İlanları Aldığımız İlçeler

 • Seyhan
 • Yüreğir
 • Çukurova
 • Sarıçam
 • Ceyhan
 • Kozan
 • İmamoğlu
 • Karataş
 • Karaisalı
 • Pozantı
 • Yumurtalık
 • Tufanbeyli
 • Feke
 • Aladağ

Adana Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde hiçbir cinsiyet ayrımı bulunmadan dilediğiniz gibi ilan paylaşabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş olan herkes kadın ya da erkek istediği ilanı ya da yorumu bizlerle paylaşabilir. Bizlerde sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılarımızda bunları paylaşırız.

♥️ RÜMEYSA

SELAMUNALEYKUM. 33 yaşındayım ve daha önce hiç evlilik gerçekleştirmedim. Şu anda tek başıma Ankara’da yaşıyorum. Ailemin kafa yapısı biraz fazla olduğundan dolayı yıllar önce ailemle sıkıntı yaşayarak evi terk ettim diyebilirim. Şu anda bulunmuş olduğum konuma tamamiyle kendi etimden ve tırnağımdan kazıyarak geldim. Çok şükür maddi durumum da yerinde.

Ailem benim okumama izin vermeyip beni 18 yaşında olduğunu doldurmaz biriyle evlendirmeye çalıştılar. Kaldı ki evlendirmeye çalıştıkları kişi de kan bağımız olmasa da akrabamız, kuzenim sayılan bir erkekti. Ben açık görüşlü ve modern bir kadınım. Bu yüzden de bu duruma karşı çıkarak evi terk ettim. Yıllarca sağda solda süründüm.

Kafelerde garsonluk yaptım. Sizin anlayacağınız gerçekten zor şartlar altında yaşadım. Ancak asla ama asla kendimi kaybetmedim. Bu yüzden de kendimi çok güçlü bir kadın olarak değerlendiriyorum. Yani Feleğin çemberinden geçmiş bir kadınım. Hayatımı anca toparlayıp düzene sokabildiğim için erkek arama durumunu daha yeni gelişti.

Şimdiye kadar zaten hayatımı düzene sokmaya çalışırken evlilikmiş erkekmiş, sevgiliymiş bunlara kafa dahil olamadım. Bu yüzden de hayatıma doğru düzgün bir erkek arkadaş veya sevgili dahi girmedi. Ancak bu saatten sonra artık kafama uygun, benimle birlikte güzel bir hayat yaşayacak bir erkek arkadaş, eş arıyorum.

♥️ NAZLI

merhaba. İsmim nazlı.28 yaşında daha önce hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Ailem Denizli’de yaşıyor. Ben ise iş yerinden transfer olduğundan dolayı Ankara’da çalışmaya başladım. Son iki senedir Ankara’da yaşıyorum. Ben çok huzurlu ve mutlu, sevimli bir ailenin kızıyım.

Tek dileğim ailem gibi mutlu huzurlu bir yuva kurmak. Gergin insanlardan hiç mi hiç hoşlanmıyorum. Çünkü ben her zorluğa karşı sakin ve soğukkanlı durabilen bir kadınım. Özellikle de bir erkekten beklentin budur. Çünkü erkek dediğin kadından daha soğukkanlı ve daha güçlü olmalıdır. Ayrıca belirli bir yaştan sonra insan gerçekten evlenmek istiyor. Ben de şu an o evreyi yaşıyorum. Çünkü çok şükür halim vaktim yerinde. Tek eksik olan şey hayatımda bir koca, eş, hayat arkadaşı.

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*