Adana ve Çevresi Ciddi Erkekler Yazsın Sevgili Arıyorum

Merhaba. 28 yaşında çok bakımlı ve pozitif bir kadınım. 3 sene önce İşimden dolayı Adana’ya geldim. Normalde İstanbul’da yaşıyordum. Ha dönerim, ha dönerim diye diye kendimi adanaya adapte etmedim. Bundan dolayı da burada düzenli bir hayat kurma taraftarı olmadım hiç. Ancak kısa bir süre önce Adana’da kalıcılığın kesinleşti. Mesleğim ve işim çok rahat ve iyi olduğundan dolayı da bu işimi bırakıp İstanbul’a dönmeyi düşünmüyorum. Sonuç olarak Adana’da hayatımı devam edeceğim.

Ancak burada gerçekten artık benimde düzenli bir hayata ihtiyacım var… Öğrenci gibi yaşamaktan bıktım. Sonuç olarak kendime gerçekten düzenli bir ilişki istiyorum. Etrafında zaten evlendirmediğim kimse kalmadı desem yalan olmaz. Dolayısıyla ben de artık güzel bir ilişkiye sahip olmak istiyorum. Sonra evlilik olur mu bilemem. Bunun için herhangi bir takıntım bulunmuyor. Sevgili olduk diye illa evlenecek değiliz.

Ancak tabii ki eğer güzel giden bir ilişkim olursa evlilikte düşünülebilir. Uzun lafın kısa sı ciddi düşünecek, günübirlik düşünmeyecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ben çok eğlenceli ve pozitif bir insanım. Çalışma saatlerimi çalışma günlerim çok esnek. Bundan dolayı kendime fazlasıyla vaktim oluyor. Gezmeye, kamp yapmayı çok seviyorum. Özellikle de yeni yerler görmek benim için bir tutku diyebilirim. Bu yüzden de monoton bir ilişki aramıyorum.

İnsanların ilişkilerine baktığım zaman gerçekten çok monoton ve sıradanlaştı. Ben kesinlikle böyle bir ilişkiye hazır değilim ve istemiyorum da. Bu nedenle gerçekten benim gibi eğlenceli, hayatı yaşamayı seven deli dolu bir insan istiyorum. Sevgiliden çok bana hayat arkadaşı olacak diyebilirim. Sonuçta klasik sevgiliye her yerde her zaman bulabiliriz. Ancak ömürlük bir dostu her zaman bulamayız. Bu yüzden benim arayışımda hayat arkadaşı yönündedir. Hiçbir şeyi kasmayacak, benimle her şey hakkında konuşabilecek Bir sevgili istiyorum.

Ben her türlü konuda anlayışlı bir kadınım. Bunun yanı sıra da gayet sakinim. Tabii ki damarıma basılmadığı sürece. Ben kimseye ihtiyacı olmayan kendi ayaklarının üzerinde duran bir kadınım. Benim için maddiyat hiçbir şekilde önemli değildir gerekirse maddi olarak da destek olabilirim. Benim yanımda benimle birlikte kalabiliriz. Bir çok iyiliğim olur. Ben sadece bana manevi olarak destek olmasını istiyorum.

Adı: Burcu

Yaş: 28

Şehir: Adana

Aradığı: Ciddi İlişki

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Burcu Gündoğan hakkında 481 makale
Seslimp3.Com ve SesliTV.Com Arkadaşlık Siteleri Yöneticisiyim. 24 yaşında izmirliyim. İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum. İlan vermek isteyen arkadaşlar yorum bölümünü kullanabilirler. Daha detaylı ve Gold ilan vermek isteyenler [email protected] Mail adresine Mail atarak editörlere ulaşabilirler. Aşk dolu günler dilerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*