250 x 250 Reklam Alanı

Tamsesli Tam Sesli

Tam anlamı ile sizlere anlamlı ve anlamsız tamamlayıcı veya tamamlayıcı olmayanlardan  bahsedelim bakalım nelermiş onlar tamsesli tam sesli konuşurken aklıma acayip ilginç komik şeyler geldi durduk yere delirdim sandım tam sesli anlamıyla neyse ki bunları aştık artık rahatız.

Sesimi duysan tam anlamıyla ne güzel olurdu anlamsız kalmamak lazım bazen neden anlamsız kalıyoruz ki gel benimle bütün olalım tam anlamıyla hayatı tamamlayalım elmanın yarısı gibi kalmayalım tamsesli mutlu olmak mı istiyorsun mutluluğu nerde bulacaksınız.

tamsesli

Bak kimseye gel demem geleceksen ver elini tam sesli bende sana başka bir şey veririm yanlış anlaşılmasın veririm derken şeyi kastettim kalbimi veririm tam sesli olarak saygıdeğer tamsesli sahibi bizler yıllardır bu yolda huzurlu ve mutlu şekilde ilerlerken sen bizim yolumuza çıktın neden niçin çıktın derdin ne anlamış değilim ama derdinin ilacı bende gel verim.

Yaz yaz bitmiyor artık başka yerlerden de yazarım aklıma çok şey geliyor ne yaza yaza destan oluyor artık seni ne kadar çok sevdiğimi belirtmek istiyorum tamsesli söylerim yeter ki sen mutlu ol İbrahim Tatlıses geldi aklıma şimdi de bunları sana yazalım tam sesli anlam katalım.

Belkide dilinden bu şarkı düşmez
Dilin söylesede gönlün hissetmez
Bilsen bile benim için farketmez
Bir tek dileğim var mutlu ol yeter..

Vay be ne güzelde söylemiş İbrahim abim helal olsun vallahi çok duygulandım şimdi neyse yeter bu kadar her daim dostları sitemize bekleriz sitemizin tamsesli isimlerini karıştırmayınız lütfen ücretsiz sohbetin tek adresi bizimle başlar bizimle biter saygılarımızla..

Tam sesli,tamsesli,tamsesli.com değil girişinizi www.seslimp3.com adresinden yapınız mutlu kalın esen kalın iyi eğlenceler iyi sohbetler dileriz..

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı