250 x 250 Reklam Alanı
seslinefes

sesli nefes sohbet girişi

SESLİNEFES AL

Öncelikle selamın aleyküm sevgili sesli nefes sakinleri sizlere daha iyi bir ortam sağladığımızdan hiç kuşkusuz şüpheniz olmasın sesli nefes alıp vermek istiyorsanız bizimle beraber bulunduğumuz ortamda siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Neden sesli nefes yıllardan beri olan bir sesli sohbet sitesidir sitenin sahibi mehmet07 iken çok güzel ortamlar kurarak adından söz ettirmiştir. olumsuz nedenlerden dolayı sanalı bırakmış olmasına rağmen yeniden sesli nefes olarak değil ama bir çok farklı isimlerle tekrardan sesli sohbet sektöründe yoluna ilerlemektedir.

Nefes darlığı çekenlere yapması gereken uygulamaları anlatalım siz değerli seslinefes.com sakinlerine evet gelelim konumuzun en can alıcı noktasına herkesin nefesi arada bile olsa kesilir örneğin sesli nefes sitesinde mikrofonda konuşurken bile nefesimiz kesiliyor merdivenden hızlı çıkarken bile kesilmektedir.

Nefes darlığı çekenler nefes yetmemesi derin derin nefes alamamasındır.. nefes darlığında neler yapabiliriz sizlerde bunları çok iyi biliyorsunuz ki, sigara içmek astımı olan akciğer rahatsızlığı olan kalp yetmezliği kalp ritimleri olanlarda daha çok sıklıkla görünmektedir.

Seslinefes alabilmek için sigarayı bırakmalı ve sigaradan uzak durmamız gerekmektedir daha iyi bir nefes almamız için, kirli havadan ve sigaradan uzak durmak gerekmektedir stres yapmamak en başlıca teknik olur.

Doğru ilaç kullanılması önemli olup ve kendi başınıza her hangi bir ilacı kullanmayınız.. herhangi bir sıkıntınızda doktorunuza başvurmanız önemlidir.

Panik atak olanlar bu yazıyı iyi okuyunuz panik olanlar daha derin nefes almaları görünmektedir heyecan ve panik ile birlikte panik yapmadan orantılı bir şekilde nefes almanız daha iyi olur sağlığınız açısından, sizlere de bahsettiğim gibi..

Dinlenme halinde iken nefes darlığı oluşur sonra aktivite ve egzersiz sonrası nefes almak zor olur uzandığınızda nefes alma zorluğu çekersiniz sesli nefes alabilmek zorlaşır göğüs ağrılarından olma nedeni vardır kolumuz ve çenemizin ağrılarından kaynaklanabilir sonra ayak ve el bileğimizin şişmesi sonucu sesli nefes alamayabiliriz.

iştah kaybı kilo almak da nefes almamızda zorlandığımızın göstergesidir terleme ile ateşli olmamız ile sesli nefes almakta zorlanırız çok sık öksürük bile sesli nefes alıp vermemizde zorluk yaşatır.

Bizleri dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederim öncelikle yukarıda bulunan sohbet giriş linkine tıklayarak sesli ve görüntülü sohbet etme imkanına sahipsiniz ücretsiz üye olabilir ve ücretsiz sohbet odalarımızda sevdikleriniz ile, beraber sohbet edebilirsiniz ve yepyeni arkadaşlıklar sizleri bekliyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı