250 x 250 Reklam Alanı
sesli sohbet

İstanbul sohbet siteleri

AVRUPADA PARK UYGULAMALARI

Sesli ve Görüntülü sürüş yeniden keşfetmiş gibi kısa sürede, girişimciler SESLİ ekonominin önümüzdeki sevilmemiş dilim için yaklaşık attı. Onlar otopark buldum.

Herkes kentsel tıkanıklık kötü hemen hemen her yerde ve cadde otopark için arama bunun önemli bir parçası olduğunu kabul eder. Sürücüler, bir garaj daha ucuz ve daha rahat seyir için bir şey, umut karşı umut. Bu arada, başka bir yere başlığı bu şekilde olsun. New York’un SESLİ West Side bir 15 blok streç bir çalışmada, sürücülerin “SESLİ SOHBET” 366000 mil  seslicadde otopark ararken bir yıl toplam tahmin edilen – uzak, çalışma aya tek yönlü yolculuk daha kaydetti .

Girişimciler akıllı düzeltmeler ile bu tür sorunları çözmek için çalışıyorlar. Oysa onların ilk büyük çözümlerden biri hemen hemen her şey teknoloji, en azından bazı savunucuları olan bir kültürde yankılanan bir “sesli” nadir bir ret ile bir araya geldi. Bu durumda, düzenleyiciler politikacılar bu durmak gerektiğini açıkladı, yasal yumruklarını sarstı ve köşe yazarları alay kalmaması.

Tüm ire kaynağı? Minimal arz ve bordür yuvaları ağır talebi dengelemek için çalıştı Apps. Uygulamalar sürücüleri diğerleri kullanıcıların sesli sohbet edildi park yerleri için teklif vermeyi sağlayacak. Sırayla bu sürücüler üzerinde taşındığında, onların uzay satarak kredi inşa olabilir.

Sorun, tabii ki, uygulamalar onlar kendi yoktu bir şey satan idi. Kısaca belki ün en ivme elde ya da iki, MonkeyParking ve SESLİ idi.

“Sesli chat lakaplı edildi ‘pislik teknoloji,’ ‘SESLİ SİTE, uygulama geliştirdi 25 yaşındaki GÖRÜNTÜLÜ CHAT girişimci söyledi. “Bu sürpriz bize biraz aldı.”

Sesli kullanıcıları ile önemli bir ivme edemeden Boston yasadışı geçen yaz yapılan zaman ilk faaliyet ve daha sonra izin soran Uber modeli kullanmak umuduyla, Sesli chat ikinci sürprizim var.

Start-up artık ciddi olarak yarışıyor. San Francisco merkezli bir diğer hizmet Luxe Vale, Şubat ayında girişim fon 20 milyon dolar aldı. San Francisco, Caarbon, bir iyi duyurulmuş üçüncü uygulaması sadece davetiye ile dışarı başlıyor.

Hiçbir gerçek girişimci rekabet fazed edilir ve Bay sesli değildir. “Bu başlatmak için kolay bir iş, ama ölçeğe göre çok zor bir iştir” dedi. “Ben yarın yüzde 40 daha fazla otomobil eklerseniz, fiziksel onları bir yere koymak zorunda.”

Diğer girişimciler farklı bir yönden park bastırıyorlar. İstanbul merkezli seslicadde.com, bir kullanıcı ayırabilir yaklaşık 5000 olan 57 ülkede 81.000 park yerleri, bir veritabanına sahip.

Park sesli ironi elbette onlardan daha çok var ve işe daha iyi, daha onlar kendinizi sürüş çok kötü değildir düşünüyorsanız sürücüleri etkileyecek olmasıdır. Sorun otopark uygulamaları katkıda sırayla o irade çözmeye çalışıyoruz.

Sesli sohbet, Kaliforniya, yazdığı Los Angeles Üniversitesi’nde profesör “Ücretsiz Otopark, Yüksek Maliyet,” dedi, “Biz sadece otopark büyük bir değişimin doruk konum” inanıyor diyor ama tarafından idare edilecek şehirler değil, Silikon Vadisi girişimciler. Vale ve park uygulamaları sorunu göstermek, dedi, ama sadece uzakta kenarlarda kemirmek. Daha iyi bir fikir: San Francisco başarılı olmuştur ve başka bir yerde kabul ediliyor talebi fiyatları ayarlamak Akıllı sayaçlar.

 

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı