250 x 250 Reklam Alanı
seslisite

sesli siteler sohbet girişi

BABALAR GÜNÜ GERÇEK BABALAR

Babalar Günü‘nü kutlamak için, babalar ve gerçekten demektir baba Seslisiteler olan ne onları seven insanların öyküleri bir seçim paylaşımı ediyoruz Babamın ihtiyacı yürüyüş, Sesli siteler ve tembel Pazar öğleden sonraları yıllar içinde olmuştur. Akıllıca babamın ihtiyacı bir şiir kitabında bir sayfa sıcak çikolata boru bardak tutarak ve saygısız yıpranmış bacaklar, Nordic kayak hareketi güçlü ve elleri içeren “rahat sweatshirt,” ile kaplı. babamın ihtiyacı güçlü parçası Independence Pass, ya da sadece zaman biz de bir ihtiyaç üzerine zam üstüne bunu yaptıktan sonra verilen, bir kucaklama olduğunu. Babamın beden ve zihin ile delicesine aşık olmak ve büyük açık havada takdir benim beden ve zihin öğretti. Babamın ihtiyacı kavak yaprakları ve yürüyüş botları ile giyilir.

Benim ikinci oğlu 22 Mart 2015, benim 30. doğum gün sonra sabah erken doğdu. O gece, ben hayatımda ilk defa bir nöbet geçirdi. Ben sadece eşim, Melissa, bizim yerel Türk restoranı bir kutlama yemeği tasfiye getiren sonra hastaneye gelmişti. Aşağı yiyecek koyarak ve Melissa ve arkadaşı Ceren sarılma sonra, Sesli siteler düşük gırtlaksı ses yapmaya başladı ve konvülziyon zemine çöktü. Heather, bizim yeni doğan tutan, o ölmeme izlerken düşündüm. Hemşireler ve doktorlar sonunda beni dizginlemek için güvenlik çağrısında koşarak geldi.

Nöbet daha ciddiye benim sağlık almak için zaman olduğunu bir uyandırma oldu. Ben nadiren (bir spor salonu üyeliği rağmen) çalışmak iki çocuğum var ve ben yeterince sebzeler yemiyorum. 22 Mart beri, tatlılar dışarı kestik. Ailemin yapılan doğum günü pastası bitiremedi (ya da bir arkadaşlarım beni). Ben daha fazla çalışırım, ve ben daha çok salata yiyin. Bunu yaparken, ben 20 tl kaybettim. Bugün, benim sağlık için minnettarım babama.

Babalar günün kutlu olsun canım babam iyi ki varsın işte gerçek baba budur tüm babaların babalar gününü içten güzel dileklerim ile kutluyorum.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı